Gelinim Mutfakta puan durumu 28 Mayıs... Bugün gün birincisi kim oldu?

A A

28.05.2019 - 14:34 Son Güncelleme:

Gelinim Mutfakta puan durumu salı günü izleyicinin beğenisine sunulan bölümde hangi adayın çeyrek altını kazandığını gösterdi. Yeni yarışmacının haftanın ilk gününde sonuncu sırada yer alması dikkatlerden kaçmazken Vahide’nin yüksek puanları yine devam ediyor. Peki, bugün Gelinim Mutfakta yeni bölümde günün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu 28 Mayıs... Bugün gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta gün birincisi yeni haftanın ikinci gününde çeyrek altını kazandı. Güller Hanımın sözleri gelini Vahide'yi gözyaşlarına boğarken, diğerlerine de büyük bir şaşkınlık yaşatıyor. Geçen hafta yarışmadan elenen Güngör programa sert bir mesaj gönderiyor. Vahide'nin görümcesi ile ilgili düşünceleri kaynanası Güller Hanımı rahatsız ediyor.

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yarışma tutkunlarıyla buluşan programda Güngör’ün elendikten sonraki yeni açıklamaları gündem yarattı. Fenomen programda bugün yaşananlar programın takipçilerini ekrana kilitledi.

YENİ YARIŞMACILAR KİMLER?

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 28 MAYIS

Kaynanalar hangi yemeğin kime ait olduğunu bilmeden puanlama işlemlerine geçtiler. Ardından tabakların altındaki isimler açıldı ve hangi kaynananın kime kaç puan verdiği ortaya çıktı.

Günün en düşük puanını alarak 28 Mayıs'ın sonuncusu olan yarışmacı 9 puanla Ezgi olarak açıklandı.

Günün en yüksek puanını alan gelini yani aynı zamanda çeyrek altının sahibi olan gelin 16 puanla Vahide oldu. Gülcan ve Yasemin ise 11 puan aldılar.