hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Gelinim Mutfakta elenen gelini 9 Aralık 2022... Gelinim Mutfakta kim birinci oldu, kim elendi?

  Gelinim Mutfakta elenen gelini 9 Aralık 2022... Gelinim Mutfakta kim birinci oldu, kim elendi
  expand

  Kanal D'nin en sevilen yarışmalarından birisi olan Gelinim Mutfakta programı Nursel Ergin'in sunumuyla hafta içi her gün ekranlara geliyor. Gelinim Mutfakta yarışmasının bugünün kazanan gelini ve elenen gelini merak ediliyor. İşte 9 Aralık Cuma yayını sonunda çeyrek altını alan gelin, 7 altın bileziği alan gelin ve elenen gelin...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Gelinim Mutfakta yarışma programında gelinler bugün de kıyasıya yarıştı. En lezzetli yemeklerin yapıldığı programda gelinler arasından sadece biri gün birincisi oldu. Hafta içi her gün Nursel Ergin'in sunumuyla yayınlanan Gelinim Mutfakta da çeyrek altın, 7 altın bilezik ve elenen gelin belli oldu.

  GELİNİM MUTFAKTA HAFTANIN FİNALİ

  Nursel Ergin, gelinlerin yaptığı yemeklerden yedi ve damak tadına uygun olarak 1'den 5'e kadar puanladı. Haftanın son gününde en yüksek puanı alıp çeyrek altını kazanan gelin "Merve" oldu. 7 altın bileziği de kazanan gelin "Hatice" oldu. Hafta toplamında düşük puanları Perihan Eves ve Merve Tekin aldı. Yarışmaya veda eden gelin ise "Perihan" alarak haftanın elenen gelini oldu.

  Gelinim Mutfakta elenen gelini 9 Aralık 2022... Gelinim Mutfakta kim birinci oldu, kim elendi

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow