magazin haberleri

Bu hafta Gelinim Mutfakta'dan kim elendi, haftanın birincisi kim oldu?

Bu hafta Gelinim Mutfakta'dan kim elendi, haftanın birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta’dan elenen isim puan durumu verilerinin açıklanmasının ardından ortaya çıktı. Haftalık bazdaki puan durumunun netleşmesiyle birlikte haftanın birincisi ve programdan elenen yarışmacı belirlenmiş oldu. Peki, 300. bölüm heyecanının yaşandığı Gelinim Mutfakta’ya kim veda etti?

Gelinim Mutfakta kim elendi?” sorusu bugüne ait puan durumunun açıklanmasının ardından yanıt buldu. 4 yarışmacının yemek performanslarını sergilediği fenomen yarışma programında bugün 300. bölüm sevinci yaşandı. İşte Gelinim Mutfakta’da bugün yaşanan gelişmeler son bölüme ait detaylar…


Fatih Ürek ve yarışmacılar programın 300. bölümünü pasta keserek kutladılar. Sevim Hanımdan şaşırtan Gülcan çıkışı geldi. Nesibe Hanım ise Ankaralılığını konuşturdu ve kaşıklarla diğer kaynanalara gövde gösterisi yaptı. Besime Hanım haftanın sonu günü puanlama sırasında yine yapacağını yaptı ve birlerle dolu puanlar verdi.


GELİNİM MUTFAKTA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?


Kanal D ekranlarının fenomen yarışma programında bugün 300. bölüme özel kutlamalar yapıldı. Ardından kaynanalar yemekleri tadarak hangi yemeğin kime ait olduğunu bilmeden puanlamalar yaptılar. Günün sonunda en çok puanı alan isim gün birincisi haftalık bazda en çok puanı alan isimse haftanın birincisi oldu.


300. bölümde 5 altın bileziğin sahibi olmaya hak kazanan yarışmacı 67 puanla Ezgi oldu. Gülcan ise 59 puanla haftayı tamamladı.


GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU? 10 MAYIS 2019


Günün en düşük puanını alan gelini 7 puanla Güngör olarak açıklandı. 11 puanla Ceren günün en düşük ikinci puanını aldı. Günün en yüksek puanını alan ve çeyrek altının sahibi olan isimse 17 puanla Gülcan oldu. Ezgi ise 12 puan alarak günü ikincilikle tamamladı.


GELİNİM MUTFAKTA'DA KİM GİTTİ?


Haftalık bazda en düşük puanları alan isimler Güngör ve Ceren olarak açıklandı. Haftanın en az puanını alan ve programa veda eden isim ise 53 puanla Güngör oldu. Ceren ise haftalık bazda 57 puan aldı.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS