hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Gelinim Mutfakta haftanın elenen gelini 10 Kasım! Gelinim Mutfakta kim birinci oldu?

  Gelinim Mutfakta haftanın elenen gelini 10 Kasım Gelinim Mutfakta kim birinci oldu
  expand

  Kanal D'nin popüler yarışması "Gelinim Mutfakta"da bugün final heyecanı yaşandı. Kendi aralarında yarışan gelinler ise en yüksek puanı alabilmek için büyük emek verdi. Özlem, Tuğba, Yeşim ve Gizem arasından biri 10 bilezik ve çeyrek altınla ödüllendirildi. Bir yarışmacı da elenerek yarışmaya veda etti. İşte 10 Kasım "Gelinim Mutfakta" yarışmasının detayları...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kanal D'nin büyük ilgi gören yarışması "Gelinim Mutfakta" yeni sezonunda da izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Hafta içi her gün saat 13.00'de yayınlanan bu popüler yarışmada, bugün 10 bilezik ve çeyrek altın ödülü için mücadele eden yarışmacılar belli oldu ve haftanın elenen ismi de açıklandı.

  GELİNİM MUTFAKTA'DA ÇEYREK ALTINI KAZANAN GELİN?

  Gelinim Mutfakta günün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı. Gün toplamında gelinlerden yüksek puanları Aleyna Koca ve Gül Durakan aldı. Çeyrek altını ise "Aleyna" kazandı.

  GELİNİM MUTFAKTA'DA BİLEZİKLERİ KİM ALDI?

  Hafta toplamında yüksek puanları toplayan gelinler Tuğba Erurul ile Yeşim Öksüz oldu. Günün birincisi olup 10 altın bileziğin sahibi "Tuğba" oldu.

  Gelinim Mutfakta haftanın elenen gelini 10 Kasım Gelinim Mutfakta kim birinci olduGELİNİM MUTFAKTA'DA BU HAFTA KİM ELENDİ?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Hafta toplamında düşük puanları Aleyna Koca ile Gül Durakan aldı ve yarışmaya veda eden gelin belli oldu. Haftanın finalinde en düşük puan alarak elenen gelin ise "Gül" oldu.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow