magazin haberleri

Gelinim Mutfakta'da kim elendi, 13 Mart'ta haftanın birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta'da kim elendi, 13 Mart'ta haftanın birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta’dan elenen isim ve haftanın birincisi 13 Mart 2020 tarihli haftanın finalinde ortaya çıktı. Gelinlerin hafta boyunca 5 altın bileziğin sahibi olmak için yarıştığı programda puan durumu şekillendi. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, son bölümde yarışmadan kim gitti?

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi?” sorusu 13 Mart’ta yarışmacıların sergiledikleri haftanın son performanslarının ardından belli oldu. Günün lideri, çeyrek altının sahibi olurken hafta birincisi 5 altın bilezik kazandı. Peki, Gelinim Mutfakta haftanın finalinde neler yaşandı?


HAFTANIN FİNALİNDE REYHAN HANIM ŞAŞIRTIYOR!


Reyhan Hanım, Fatih Beye çekilmek istediklerini söyleyerek herkesi şoke ediyor! Hafta finalinde yaşanan bu olay sonrası önemli gelişmeler oldu. Ezgi ve Reyhan Hanımın yarışmadan çekilme nedenleri ise programın takipçileriyle bugün yayınlanan bölümde buluştu.


GELİNİM MUTFAKTA’DAN KİM ELENDİ?


Reyhan Hanım ve Ezgi’nin programdan ayrılma taleplerinin damga vurduğu bölümde günün ve haftanın son puanları verildikten sonra her şey netleşti.


Haftanın en düşük puanını elde eden iki gelin Başak ve Hatice oluyor. 47 puan elde eden Başak haftanın en az puanını alan yarışmacısı oldu.


GELİNİM MUTFAKTA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?


Haftanın en yüksek puanını alıp 5 altın bileziğin sahibi olan gelin 71 puanla Elif olarak duyuruldu. Ezgi ise 55 puanla hafta ikincisi oluyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS