magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu: Gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu: Gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu yeni haftanın ilk bölümünde, sevilen programın izleyicileri tarafından araştırılıyor. Geçtiğimiz hafta yarışmaya Meltem veda etmişti. Bu hafta yarışmaya Emine Bülbükoç ve gelini Rabia Akgül katıldı. Peki, Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu? İşte 22 Nisan Gelinim Mutfakta puan durumu...

Gelinim Mutfakta yeni haftaya yeni isimlerle başladı. Meltem2in elenmesinin ardından yerine yarışmaya Emine Bülbükoç ve gelini Rabia Akgül katıldı. Haftanın ilk gününde sevilen yarışmanın izleyicileri Gelinim Mutfakta puan durumu ve gün birincisini araştırıyor. Peki, Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu? Puan durumu belli oldu mu? İşte detaylar…


RABİA İLK GÜNÜNDE EZGİ’YE MEYDAN OKUDU


Gelinim Mutfakta 22 Nisan Pazartesi günü yayınlanacak olan 286. Bölümün fragmanı yayında! Yeni katılan Rabia, ilk olarak Ezgi'nin bilezikleri hakkıyla almadığını söyleyerek yarışmaya hızlı bir başlangıç yapıyor!


Besime Hanım ve Gülcan arasındaki Güngör polemiği devam ediyor! Bu sırada Güngör'ün ailesi ona destek mesajı yolluyor! Yeni yarışmacılar Emine Hanım ve Rabia, oğul-eş tartışmaları ile herkesi çok şaşırtıyor!


GELİNİM MUTFAKTA GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?


Gelinim Mutfakta’da kayınvalidelerin yemeklere verdikleri puanlar sonrası en yüksek puanı alan gelin çeyrek altının sahibi oluyor. 5 günün sonunda en yüksek puanı alan gelin haftanın finalinde 5 altın bileziğin sahibi oluyor.


Günün en düşük puanını alan gelini 9 puanla Ezgi oldu. En düşük puanı alan ikinci gelin ise 12 puanla Rabia oldu. Günün en yüksek puanını alarak çeyrek altına sahip olan gelin ise 16 puanla Güngör oldu. Gülcan ise 13 puanla 3. oldu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS