hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  'Gelinim Mutfakta' yarışmacısı acı dolu öyküsüyle herkesi gözyaşlarına boğdu!

  Gelinim Mutfakta yarışmacısı acı dolu öyküsüyle herkesi gözyaşlarına boğdu
  expand

  Nursel Ergin'in sunuculuğunu yaptığı 'Gelinim Mutfakta' programı, ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Yarışmacılarıyla dikkatleri üzerine çeken Kanal D'nin sevilen gündüz kuşağı programına, Gamze Yücel’in hikayesi damga vurdu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kanal D’nin, hafta içi her gün yeni bölümleri ile ekrana gelen fenomen yarışma programı Gelinim Mutfakta ’ya bu hafta katılan gelin Gamze Yücel’in acı dolu hikayesi herkesi gözyaşlarına boğdu.

  Bundan 10 yıl önce kaçarak evlendiğini söyleyen Gamze: “Aşık oldum ve evlendim. Eşimin tarafı da apar topar düğün yapmak zorunda kaldı. Kayınpederim parası olmadığı için bana evin ahırında düğün yaptılar” dedi

   

  Bu itiraftan sonra herkes şaşkınlığını gizleyemedi. Gamze’nin, “Ahırdan inekleri çıkardılar. Yerdeki gübreleri süpürdükten sonra gelinliğimi giyip düğün yaptım” şeklindeki açıklamaları diğer gelin ve kayınvalideleri de gözyaşlarına boğdu.

   

  Genç gelinin yaşadıkları bununla da kalmadı. Gamze Yücel evlendikten 1,5 sene sonra eşinin bir kaza sonrası bacağını kaybettiğini de aktardı. 1 yaşındaki bebeğiyle ortada kaldığını anlatan Gamze, devamında anlattığı olaylarla stüdyodaki herkesi gözyaşlarına boğdu. Genç gelinin hayatından kesitler 'Gelinim Mutfakta’nın diğer bölümlerinde ekranlara gelecek.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   
  'Gelinim Mutfakta' yeni bölümleri ile hafta içi her gün Kanal D’de…

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow