hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? Gelinim Mutfakta puan durumu

  Gelinim Mutfakta’dan kim elendi Gelinim Mutfakta puan durumu
  expand

  Gelinim Mutfakta puan durumu ve haftanın elenen ismi sevilen yarışmanın izleyicileri tarafından araştırılıyor. Öte yandan haftalık ve günlük puan durumu da merak ediliyor. Öte yandan; Ezgi, Gülcan, Yasemin ve Vahide arasındaki rekabet son haftaya kadar eksilmeden geldi. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? İşte Gelinim Mutfakta haftanın birincisi...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? sorusunun cevabı, sevilen yarışmanın izleyicileri tarafından merakla araştırılıyor. Hafta boyunca gelinler mutfakta hünerlerini gösterdi. Kayınvalideler ise puanlarını verdi. Son puanlamanın yapılmasının ardından haftanın birincisi ve elenen isim belli oldu. İşte Gelinim Mutfakta haftalık puan durumu…

  GELİNİM MUTFAKTA’DA BUGÜN

  Besime Hanım, Gülcan ile yaşadığı bir durumda ilk kez sinirli bir şekilde tavır koyuyor! Gülcan, Besime Hanımın gizlediği kağıdı almaya çalıştığı sırada beklemediği bir tepkiyle karşılaşıyor! Güller Hanımın oğlu Kemal programa geliyor!

  PAZARTESİ GÜNÜ PUAN DURUMU

  Günlük en düşük puanını alan gelini 5 puanla Yasemin oldu. Yeni yarışmacı haftaya 5 puanla başlamış oldu. Yasemin'in ardından en düşük puanı alan gelin ise 14 puanla Ezgi oldu. Günün en yüksek puanını alan gelini 15 puanla Gülcan ve Vahide oldu. Yapılan kura çekimi sonrasında çeyrek altının sahibi olan isimse Vahide olarak açıklandı.

  SALI GÜNÜ PUAN DURUMU

  Günün en düşük puanını alarak 28 Mayıs'ın sonuncusu olan yarışmacı 9 puanla Ezgi olarak açıklandı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Günün en yüksek puanını alan gelini yani aynı zamanda çeyrek altının sahibi olan gelin 16 puanla Vahide oldu. Gülcan ve Yasemin ise 11 puan aldılar.

  ÇARŞAMBA GÜNÜ PUAN DURUMU

  Günün en düşük puanını alan gelini 6 puanla Yasemin oldu. Yasemin'in ardından günün en düşük ikinci puanını alan gelini ise 13 puanla Gülcan olarak açıklandı. Günün en yüksek puanını alan ve çeyrek altının sahibi olan gelin 16 puanla Vahide oldu. Ezgi ise 14 puan alarak günü ikincilikle tamamladı.

  PERŞEMBE GÜNÜ PUAN DURUMU

  Günün en düşük puanını alan isim 6 puanla Yasemin oldu. Yasemin'in ardından günün en düşük puanını alan ikinci gelini 10 puanla Vahide olarak açıklandı. Günün en yüksek puanını alan ve çeyrek altını kazanan yarışmacı ise 15 puanla Ezgi oldu. Gülcan ise 14 puan alarak günü ikincilikle tamamladı.

  GELİNİM MUTFAKTA HAFTA’DAN KİM ELENDİ?

  Haftanın en düşük puanını alan iki gelini Yasemin ve Gülcan oldu. Haftanın en düşük puanını alıp Gelinim Mutfakta'ya veda eden gelin 38 puanla Yasemin oldu. Gülcan ise 64 puanla sonran ikinci oldu. 

  Haftanın en yüksek puanını alan gelin ise 72 puanla Vahide oldu. Ezgi ise 66 puanda kaldı. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow