hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 5. bölüm izle tek parça! Gelsin Hayat Bildiği Gibi son bölüm full izle!

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 5. bölüm izle tek parça Gelsin Hayat Bildiği Gibi son bölüm full izle
  expand

  SHOW TV'de yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin 5. bölümü ekrana geldi. Sevilen dizinin 5. bölüm full izle bilgileri araştırılıyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin 5. bölümünde; Geçmişiyle tüm bağlarını koparıp yeni bir sayfa açtığını düşünen Sadi Payaslı, Derya’yı görünce ne yapacağını bilemez.İşte Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin 5. bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri haberimizde...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin 5. bölümü SHOW TV ekranlarında izleyiciyle buluştu. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin son bölümünde; Payaslı geçmişiyle geleceği arasında sıkışmışken aynı esnada Derya ve Songül’ün bir deniz kenarında onun için gözyaşı döktüğünden habersizdir. İşte Gelsin Hayat Bildiği Gibi son bölüm full izle linkleri...

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 5. bölüm izle

  Avukatından davasıyla ilgili iyi haber bekleyen Melek belirlenen duruşma tarihiyle neye uğradığını şaşırır. Melek ıslahevine dönme ihtimali ortaya çıkınca kendisi ve ilişkisi hakkında bir karar verir.

  Mert okuldan ayrılma ihtimaline karşılık Gizem’le son kez konuşmak için genç kızın evine gider. Fakat Gizem’in kapısına gelen tek kişi Mert değildir. Araz’la giriştikleri kavgada Gizem ilk kez taraf tutacaktır. 

  Aylin eve dönüşü onuruna düzenlenen partiye arkadaşlarını da çağırır. Kira borcunu ödeyebilmek için herkesten gizli işe giren Gizem, bu partide garson olarak görevlendirilince ortalık iyice karışır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow