hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7. bölüm izle tek parça! Gelsin Hayat Bildiği Gibi son bölüm full izle!

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7. bölüm izle tek parça Gelsin Hayat Bildiği Gibi son bölüm full izle
  expand

  SHOW TV'de yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin 7. bölümü ekrana geldi. Sevilen dizinin 7. bölüm full izle bilgileri araştırılıyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin 7. bölümünde; Yedi Emin’i tam vuracakken caddeden gelen bir minibüsün çarpmasıyla hastaneye kaldırılan Tatar yoğun bakıma alınır. İşte Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7. bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin 7. bölümü SHOW TV ekranlarında izleyiciyle buluştu. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin son bölümünde; Yedi Emin’i tam vuracakken caddeden gelen bir minibüsün çarpmasıyla hastaneye kaldırılan Tatar yoğun bakıma alınır. Sadi ise daha ilk anda Tatar’ın başına gelenin bir kaza olmadığını anlar. İşte Gelsin Hayat Bildiği Gibi son bölüm full izle linkleri...

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7. bölüm izle

  Melek ve Can’ı birlikte Melek’in evine girerken gören Zülfikar, daha fazla dayanamayıp Can’la yüzleşir. Melek’e söz verdiği için eve neden gittiğini anlatamayan Can, ‘kardeşim’ dediği Zülfikar’ın suçlaması karşısında kendini tutamaz ve ikili arasında büyük bir tartışma yaşanır. Bu gerilim en çok Araz ve çetesini sevindirir.

  Gizem, Aylin’in partisinde tartıştığı Okan’ın tuzağına düşer. Organizasyon şirketinin verdiği adrese giden genç kız karşısında Okan’ı görünce ne yapacağını bilemez. Okan’ın evinden kolay kolay çıkamayacağını anlayan Gizem, kendine en yakın bulduğu kişiden yardım ister.

   

  Songül ailesinin ölümünü daha da detaylı araştırmak için Kabaklı Köyü’ne tekrar gitmeye karar verir ancak dönüş yolunda kendisine kurulan pusudan habersizdir. Bu tuzak hiç beklenmedik büyük bir yüzleşmenin yaşanmasına sebep olacaktır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow