hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 8. bölüm izle tek parça! Gelsin Hayat Bildiği Gibi son bölüm full izle!

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 8. bölüm izle tek parça Gelsin Hayat Bildiği Gibi son bölüm full izle
  expand

  SHOW TV'de yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin 8. bölümü ekrana geldi. Sevilen dizinin 8. bölüm full izle bilgileri araştırılıyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin 8. bölümünde; Karşısında yaralı olarak Sadi’yi gören Derya şaşkınlığının ardından hemen Sadi’yi tedavi etmeye başlar. İşte Gelsin Hayat Bildiği Gibi 8. bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin 8. bölümü SHOW TV ekranlarında izleyiciyle buluştu. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin son  bölümünde; Yıllar önce terk ettiği Derya ve sahte karısı Songül’le aynı mekanda uzun saatler geçirecek olan Sadi ve eski iki aşık için durum hiç kolay olmaz. Celal’in yazdığı nottan Melek’in eve kamera yerleştirdiğini öğrenen Aygün kızıyla büyük bir tartışma yaşar. Celal’in oynadığı son oyunla Melek sinirlerine hakim olamaz ve etrafına zarar verir. Aygün ise Melek’i kontrol altına almak için hiç akla gelmeyen bir yeri arar. İşte Gelsin Hayat Bildiği Gibi son bölüm full izle linkleri...

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 8. bölüm izle

  Derya’yla yaptıkları konuşma sonrasında Mert’ten uzak durmaya karar veren Gizem, eski aşkı Araz’a bir şans verme kararı alır. Bu karar Araz’ı sevindirirken Mert’i de bir hayli üzer. Gizem’in neden böyle bir karar aldığını öğrenmeye çalışan Mert, Gizem’le konuşmak ister ancak beklediği cevabı alamaz. Sadi’nin başına gelenlerden kendini suçlayan Songül, Kabaklı Köyü’ne tekrar gider ama bu sefer gittiği aracın başına nasıl bir bela açacağından haberi yoktur.

  Sanem’in rehberinde yapmadığı değişiklik babasının bir erkek arkadaşı olduğunu sanmasına sebep olur. Kızının erkek arkadaşıyla tanışmak isteyen Oğuz bir akşam yemeği düzenler ama bu yemeğin tek davetlisi Ozan değildir. Okulda sürekli burun buruna gelen beşli ve Arazlar kendi aralarında bir adres ve saat belirleyip kozlarını paylaşmaya karar verir. Buluşma yerine giden beşliyi, Arazların hain planı karşılarken hiç beklenmedik bir yerden gelen telefon tüm dengeleri bozacaktır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sadi, Derya’yla yıllar önce yapmadığı yüzleşmeyi yapmaya karar verir. Derya’yı götürdüğü yerde anlattıkları ikisi arasındaki geçmişe bir sünger çekerken, eve gelen Sadi’yi kötü bir sürpriz beklemektedir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow