hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi Arzu kimdir? Araz'ın annesi! Yeşim Ceren Bozoğlu kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi Arzu kimdir Arazın annesi Yeşim Ceren Bozoğlu kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı
  expand

  SHOW TV'de yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin oyuncuları arasında yer alan Arzu karakterini canlandıranın kim olduğu sorgulanıyor. Her Perşembe ekrana gelen dizide Arzu merak uyandırdı. İşte Arzu hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Arzu karakteri, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin karakterleri arasında yer alıyor. Peki ama Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisindeki Arzu kimdir? 

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi Arzu kimdir?

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Arzu'yu Yeşim Ceren Bozoğlu canlandırıyor.  

  Yeşim Ceren Bozoğlu, 29 Temmuz 1974'te Ankara'da doğdu. Bozoğlu tiyatro, sinema ve dizi oyunculuğunun yanı sıra yönetmen, seslendirme sanatçısı ve eğitmendir. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan Yeşim Ceren Bozoğlu, sanat yaşamına tiyatro ile başladı. Mezun olduğu yıl oynadığı tek kişilik “Kadınlar” adlı oyun ile Cumhuriyet gazetesi ve Ayşegül Yüksel tarafından "Yılın Genç Kadın Oyuncusu" seçildi. Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü, Şehir Tiyatroları, Duru Tiyatro gibi topluluklarda yer alan sanatçı, yönetmenlik de yaptığı tiyatro oyunlarının yanı sıra çeşitli sinema ve dizi filmlerde rol almaktadır. Tarık Akan, Haluk Bilginer, Güven Kıraç, Mazhar Alanson, Mehmet Aslantuğ, Zuhal Olcay, Oktay Kaynarca, Mehmet Ali Alabora, Emre Kınay, Hülya Avşar ve Nejat İşler gibi her dönemin ünlü oyuncuları ile dizi ve filmlerde çalıştı. Semih Kaplanoğlu, Ömer Uğur gibi ünlü yönetmenler ile çalıştı. Sayısız kısa filmde oynadı.

   

   

   

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow