hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncularının isimleri! Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte GHBG oyuncu kadrosu

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncularının isimleri Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı İşte GHBG oyuncu kadrosu
  expand

  SHOW TV’nin yeni dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncu kadrosu merak ediliyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin yaz dizisi olacağı planlanıyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde birbirinden önemli oyuncular yer almaktadır. Peki ama Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları kimdir? İşte Gelsin Hayat Bildiği Gibi hangi karakteri kim canlandırıyor? sorularının yanıtları!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yapımcılığını BKM Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Altan Dönmez'in oturduğu, senaryosunu Gani Müjde'nin yazdığı “Gelsin Hayat Bildiği Gibi” dizisi yakında SHOW TV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki ama Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin oyuncuları kim?

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi  Oyuncu Kadrosu

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin oyuncuları arasında; Ertan Saban, Özge Özberk gibi usta oyuncularla birlikte Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Onur Özer, Deniz Sarıkaş, Sanem Babi, Yeşim Çelebi, Rojbin Erden, Ali Berge, Melisa Bostancıoğlu, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez  yer alıyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow