hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Gökhan Fırat 'ayrılık' sorusuna cevap vermedi

  Gökhan Fırat ayrılık sorusuna cevap vermedi
  expand

  Özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen İrem Derici ile yönetmen Gökhan Fırat'ın, yaklaşık yedi aylık ilişkisinin sona erdiği ortaya çıktı. Ünlü popçunun birlikte çekilen fotoğraflarını kaldırdığı ve takipten çıktığı Fırat, ayrılık haberlerinin ardından ilk kez görüntülendi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  'Survivor' yarışmasıyla ünlenen Atakan Işıktutan'la Eylül 2023'te yollarını ayıran İrem Derici, geçtiğimiz aylarda Gökhan Fırat ile yeni bir ilişkiye yelken açmıştı. Yönetmen aşkı için dövme bile yaptıran 37 yaşındaki şarkıcı, "Allah korusun ayrılırsak bunu sildirmek çok zor olacak" demişti.

   

  Hülya Avşar'ın Youtube'da yayınlanan programına konuk olan Derici'nin, "Bundan sonra bir ayrılık, bir erkek için asla kendimi üzmem. Aşkımdan gebersem de ertesi gün devam edeceğim. Üzülemem, üzülemem" sözleri çok konuşulmuştu.

   

  Programdaki gündem olan sözlerini alıntılayan ünlü popçu, "Alimden hallice kadınım ve aşırı ileri görüşlüyümdür. Yeniden single and ready to mingle diye ben" mesajını yazmış, Gökhan Fırat'ı takipten çıkarmıştı. Sosyal medyada sevgilisi ile olan fotoğraflarını da silen Derici, ayrılığı ilan etmişti.

   

  Gökhan Fırat, magazin gündemine bomba gibi düşen ayrılık haberleri sonrası ilk defa objektiflere yansıdı. Bebek'te motosikletini park eden yönetmen, kaskını kafasından çıkarmazken, elindeki bavul dikkat çekti. Özel hayatıyla ilgili yöneltilen sorulara sessiz kalmayı tercih eden Gökhan Fırat, muhabirlere teşekkür etmekle yetindi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Gökhan Fırat ayrılık sorusuna cevap vermedi

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow