hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Gökhan Göz kimdir, kaç yaşında, nereli? Gökhan Göz'den o geceye dair açıklama!

  Gökhan Göz kimdir, kaç yaşında, nereli Gökhan Gözden o geceye dair açıklama
  expand

  Modacı Gülşah Saraçoğlu ve Gökhan Göz geçtiğimiz günlerde görüntülerinin alındığını iddia ederek eğlendikleri mekanda tartışma yaşamıştı. Adı gündemde olan Gökhan Göz'ün şimdi de evine polis baskın düzenledi. Gökhan Göz'ün polislere zor anlar yaşatması ve yaptıkları tepki çekti. Göz, görüntülerin ardından Instagram hesabından açıklama yaptı. Peki, Gökhan Göz kimdir, kaç yaşında?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Gülşah Saraçoğlu'yla aşk yaşamasıyla tanınan Gökhan Göz yaptıklarıyla gündemden düşmüyor. Daha önce Fatoş Yelliler'e kızıp eşyalarını sokakta yakan Göz içip içip havaya da ateş açmıştı. Gökhan Göz yine benzer bir konuyla gündemde. Silah çektiği sebebiyle evine baskın düzenlenen ünlü iş insanı polislere zor anlar yaşattı. Polislere "Ne istiyorsunuz? Silah çekmişim. Silah çekmişim öyle mi? Ben Gökhan Göz'ün silahımı kontrol etmeye gelmişler..." dedi. Göz polisin silahını istemesi üzerine silahı verirken düşürerek tepki çekti. Gökhan Göz'ün elinde silahla şoke eden hareketleri tepki çekti.  Bu görüntülerin ardından özür dileyen Göz hakkında "Silah Teşhiri", "Kişisel Verilerin Kaydedilmesi", "Kişisel Verilerin Hukuka Aykırı Olarak Ele Geçirilmesi" ve "Görevli Memura Mukavemet" işlem başlatıldı.

  GÖHKAN GÖZ'ÜN AÇIKLAMASI

  Görüntülerin ardından Instagram hesabından açıklama yapan Göz, yanlış anlaşıldığını söyleyerek kendisini şu sözlerle savundu:

  "Dün yanlış anlaşılan duruma açıklamamdır; Ben ve yardımcılarım gitmiş olduğumuz bir mekanda eğlenirken emniyet güçleri tarafından kibar bir şekilde dışarı davet edildim. Ne olduğunu anlamadığımı sorduğumda bir kişi yada kişilere silah çektiğim yönünde ihbar aldıklarını söylediler ve gerekli ruhsatları kontrol ettikten sonra kamera kayıtlarından da her hangi bir kişiye bir şey çekmediğimi ve aksine sahnedeki sanatçı arkadaşımızla sahnede şarkı söyleyerek ve oradaki olan misafirleri de kötü sesimle zamanlarını ayırıp dinledikleri için özür dileyerek eğlencemize devam ettiğimizi gördüler. Emniyet ve tüm devlet görevlilerimize saygımız sonsuzdur. Basında çıkan haberlere itibar etmeyiniz. Her zamanki gibi prim yapabilmek için gerçek dışı paylaşımlarla şahsımı itibarsızlaştırmaya çalışıyorlar. Görevde olan ve işini her zaman laikiyle yapan herkese saygımız sonsuzdur. Bu yansıtılan gerçek dışı duruma sebebiyet verdiğim için tüm emniyet güçlerinden özür dilerim. Söz konusu şu ki bizim yasa dışı bir şeylerle işimiz olmaz, olamaz. Şahsıma ve yardımcılarıma gerekli tutanaklar tutularak yasal işlem yapılmıştır. Vatanıma, devletime ve aileme olan düşkünlüğümü herkes bilir. Sevgilerimle."

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Gökhan Göz kimdir, kaç yaşında, nereli Gökhan Gözden o geceye dair açıklamaGÖKHAN GÖZ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

  Gökhan Göz, 1989 yılında İstanbul Üsküdar'da dünyaya geldi. Aslen Samsun Bafralı. Otomotiv ve gıda dışında inşaat ve hizmet sektörlerinde de girişimleri bulunmaktadır. Gökhan Göz, sevgilisi modacı Gülşah Saraçoğlu'yla olaylı bir şekilde ayrılıp tekrar barışmıştı.

  Türkiye’nin Gülşah Saraçoğlu'nun sevgilisi olarak tanıdığı Gökhan Göz, Gülşah Saraçoğlu'nun evini dağıttığını gösteren videoyu paylaşması ile haber olmuştu. Olaylı bir şekilde ayrılan ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu ve Gökhan Göz günlerce konuşulmuştu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Arabesk'in önemli seslerinden Ferdi Tayfur'un kendisi gibi şarkıcı kızı Tuğçe Tayfur ile de görüntülenmiş ancak bu görüntü de kısa sürmüştü.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow