Gökhan Türkmen hayranlarına müjdeler verdi

Gökhan Türkmen hayranlarına müjdeler verdi

Gökhan Türkmen hayranlarına müjdeler verdi

  Kendine özgü sesi ve tarzıyla pop müziğin güçlü isimlerden Gökhan Türkmen, Dream Türk’te yayınlanan 'Deşarj' programına konuk oldu. Ünlü şarkıcı, yeni projeleriyle ilgili hayranlarına müjdeler verdi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Gökhan Türkmen, sevilen şarkılarının ortaya çıkış hikayesi hakkında, "Her şarkının bir kaderi ve solisti olduğunu düşünüyorum. O yüzden ben hiçbir şarkı için ‘Bu şarkı benim olmalı, bu şarkıyı ben söyleyeceğim’ demedim, hiçbir zaman böyle bir hırsım olmadı. Şarkı senin kaderinse bir şekilde seni buluyor yani şarkı kendi solistini kendi seçiyor" dedi.

Yakın zamanda müzikseverlerle buluşturduğu sözü ve müziği kendisine ait 'Durumlar Müsait' isimli parçasının çıkış hikayesini de anlatan ünlü popçu, "Eşim Sinem’i arabada beklerken Deeperise bana bir alt yapı attı ve 10 dakika içinde sözü ve müziği yazdım. Sonrasında birkaç değişiklik yaptık fakat şarkının ortaya çıkışı çok hızlı oldu. Aslında bu olay iki yıl önce gerçekleşti. Şarkının şimdi çıkmasının sebebiyse araya başka şarkılarımız girdi, koptuk farklı şeyler oldu derken bir araya gelemedik. 'Artık çıkarmamız gerek' dedik ve müzikseverlerin beğenisine sunduk" açıklamasını yaptı.

 

Yeni projeleriyle ilgili konuşan Gökhan Türkmen, "Yılın başından itibaren bir yıllık planımızı hazırlıyoruz ekiple birlikte. Hangi şarkımın hangi sırayla yayınlanacağı bellidir. Şubat ayında çıkacak şarkılarımın akustik versiyonlarını yaptığımız 'Hem Dem' adı altında Serkan Ölçer’le birlikte yaptığımız bir proje var" ifadelerini kullandı.

Radyo D iletişim sponsorluğunda gerçekleşen ‘2023 Türkiye Turnesi’nin takvimi ve detaylarından da bahseden şarkıcı, "Karşımızda bize bakan güzel gözler gördüğümüz zaman daha da güzel geçiyor konserler o yüzden tüm sevenlerimizi konserlerimize bekliyoruz. Buradan tekrar iletişim sponsorumuz Radyo D’ye, tüm medya grubunuza verdiğiniz destek için teşekkür ediyoruz. Birlikte bu seneyi inşallah çok güzel bir şekilde tamamlarız" dedi.