Gönül Dağı 20. bölüm izle tek parça! Gönül Dağı dizisi son bölüm full izle!

Gönül Dağı 20. bölüm izle tek parça! Gönül Dağı dizisi son bölüm full izle!

Gönül Dağı 20. bölüm izle tek parça Gönül Dağı dizisi son bölüm full izle
expand

Gönül Dağı dizisi 13 Mart 2021 akşamı 20. bölümüyle ekrana geldi. Gönül Dağı'nın 20. bölümüne Dilek'in evlenme teklifini kabul etmesi damga vurdu. İzleyiciler Gönül Dağı'nın 20. bölümünün nasıl izlendiğini merak ediyor. İşte Gönül Dağı 20. bölüm tek parça full izleme yolları! Ayrıca Gönül Dağı'nın 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Gönül Dağı'nın 21. bölüm fragmanı da haberimizde yer alıyor.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Gönül Dağı 20. bölümünde; “Taner’in evlilik teklifine Dilek’in evet cevabıyla beraber ikili bu durumu ailelerine açmaya karar verirler. Fakat bu konuşma hem Taner hem de Dilek için o kadar da kolay olmayacaktır… Gönül Dağı son bölümde; Sefer, Zahide’nin daveti üzerine akşam yemeğine gelir. Ailece yenilen yemeğin sonunda düğün konuşulur. Zahide sade bir nikahta ısrarcı olur, fakat devreye Muammer’in girmesiyle nişan ve düğün kararı alınır. Tez vakitte nişan hazırlıklarına başlayan Sefer ve Zahide’yi nasıl sürprizler beklemektedir? Peki ama Gönül Dağı full ve tek parça nasıl izlenir?

Gönül Dağı 20. bölüm izle

Yaşar’ın baskılarına daha fazla dayanamayan Elif yüzüğü atar. Bunu sindiremeyen Yaşar, nişan günü olay çıkarır. Kullandığı ilaçların etkisiyle sağlığı bozulan Cemile ise herkesi korkutacaktır. Hastaneye kaldırılınca ortaya çıkan gerçekler herkesi nasıl etkileyecektir?”Gönül Dağı 21. bölüm fragmanı yayınlandı

Gönül Dağı her Cumartesi 20:00'de TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. Gönül Dağı'nın 21. bölüm fragmanı yayınlandı ve dizinin YouTube hesabından izleniyor. 

Sıradaki Haberadv-arrow
Sıradaki Haberadv-arrow