hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Gönül Dağı 27. bölüm izle tek parça! Gönül Dağı son bölüm full izle!

  Gönül Dağı 27. bölüm izle tek parça Gönül Dağı son bölüm full izle
  expand

  TRT'nin sevilen dizisi Gönül Dağı 27. bölümüyle ekrana geldi. Gönül Dağı izleyicileri son bölüm izle bilgilerini araştırıyor. Gönül Dağı 27. bölümde; Araba İcadı Yarışması’nın zamanı gelmiştir. Taner ve amcaoğulları, henüz bitmemiş olan arabalarını tamamlamak için yoğun bir çalışma içerisine girecektir. İşte Gönül Dağı 27. bölüm full izle tek parça YouTube bilgileri...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  TRT'de her cumartesi ekrana gelen Gönül Dağı'nın 27. bölümü izleyiciyle buluştu. Birçok kişi Gönül Dağı son bölüm full izle bilgilerini merak ediyor. Gönül Dağı dizisi izleyiciden tam not aldı. Peki ama Gönül Dağı 27. bölüm nasıl izlenir?

  Gönül Dağı 27. bölüm full izle

  Öte yandan Taner, babası tutuklandığı için moralsiz olan Dilek’i, yeniden hayata döndürmek için çaba harcayacaktır. Yarışma günü geldiğinde amcaoğulları; Dilek, Cemile ve Asuman’ı da yanlarına alarak yarışmaya gidecektir. Taner’in yarışmayı kazanması kesin iken alacağı karar ne olacaktır?
  Sefer ve Zahide’nin düğün zamanı yaklaşırken, ev meselesini çözmeleri gerekmektedir. Selami ve Keriman’ı aileleriyle barıştırma kararı alırlar. Ancak bu o kadar kolay olmayacaktır. Devreye Gülsüm Öğretmen’in girmesiyle birlikte işler iyice büyüyecektir. Sonunda Selami ve Keriman, aileleriyle barışabilecek midir?

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow