hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Gülcemal Şahin kimdir? Murat Ünalmış kaç yaşında? Murat Ünalmış hangi dizilerde oynadı?

  Gülcemal Şahin kimdir Murat Ünalmış kaç yaşında Murat Ünalmış hangi dizilerde oynadı
  expand

  Gülcemal dizisi Şahin kimdir sorusu gündemde... Gülcemal dizisi oyuncuları merak ediliyor. Gülcemal dizisindeki karakterler arasında yer alan Gülcemal Şahin, dizinin ana karakteridir. Gülcemal dizisinde Gülcemal Şahin’e Murat Ünalmış hayat veriyor. Peki ama Gülcemal dizisindeki Şahin kaç yaşında? İşte Murat Ünalmış hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  FOX TV’de yayınlanan Gülcemal dizisinin Şahin karakteri sorgulanıyor. Murat Ünalmış, Gülcemal dizisi oyuncuları arasına katıldı. Gülcemal dizisinde Şahin’i canlandıran Murat Ünalmış birçok dizide rol almıştır. Peki ama Şahin kimdir? 

  Murat Ünalmış kimdir?

  Gülcemal! Adının anlamı gül yüzlü demekti ama Gülcemal’in ne gül yüzünü okşayan oldu ne de yüzü güldü bu hayatta. Anne şefkati sevgisi nedir bilmedi. Çocuk olmak ne, hiç bilmedi. Şimdi ondan acımasız korkunç adam diye bahsediyorlar.Çocukluğunda çektiği ızdırabı babasının boylu boyunca uzanmış cesedini unutmadı Gülcemal! Bu hayattan ve annesinden alacaklı! Hesabını kesmeden içi soğumayacak. Ama diğer yandan mazluma baba, zalime ondan da zalim. Koca yürekliydi Gülcemal. O yüreğine dünyayı sığdırmıştı da kendine dünyada sığınacak bir yer bulamamıştı.

  23 Nisan 1981 Kayseri de doğdu. Marmara Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olan Ünalmış, üniversite eğitiminden sonra Akademi İstanbul'da oyunculuk eğitimi almıştır. Bu eğitim sürecinin paralelinde; Hayat Bağları, Sınırlı Aşk, Kurşun Yarası, “Üç Kadın” dizilerinde ve “Deli Duran”, “Sen Ne Dilersen” adlı sinema filmlerinde rol almıştır. Mahsun Kırmızıgül'ün yönettiği Güneşi Gördüm filminde geniş kitlelerce tanınmış ve aynı yönetmenin filmi olan New York'ta Beş Minare filminde de rol almıştır. Yer Gök Aşk dizisinde başrol oynamıştır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  2016-2017 yılları arasında  Sevda Kuşun Kanadında adlı dizide başrol oynamıştır. Son olarak, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde başrol oynamıştır.

  Şimdi ise MF Yapımın hazırladığı Gülcemal adlı projenin başrolü Gülcemal Şahin’e hayat vermektedir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow