Gülçin Ergül'den 'Hepsi' cevabı

Gülçin Ergül'den 'Hepsi' cevabı

Gülçin Ergül'den 'Hepsi' cevabı

2000'li yılların popüler gruplarından 'Hepsi' ile adını duyuran daha sonra bireysel olarak müzik hayatına devam eden Gülçin Ergül, geçtiğimiz aralık ayında sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı'yı trafik kazasında kaybettikten sonra zor günler geçirmişti. Bu süreçte müziğin kendisine iyi geldiğini söyleyen ünlü isim, hayranlarından gelen soruları yanıtladı. 36 yaşındaki şarkıcı, gruptan ayrıldığı süreci ve sonrasını anlattı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Geçtiğimiz aralık ayında yaptıkları kazada sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı'yı kaybettikten sonra zor günler geçiren ve yaşadıklarını 'Gökyüzü Çağırdı Aşkı' şarkısında anlatmaya çalışan Gülçin Ergül, birkaç hafta önce Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalına konuk olmuştu. Ünlü şarkıcı, bir dönemin popüler kız grubu 'Hepsi' hakkında merak edilenleri anlatmıştı.

"GÖRÜNDÜĞÜ KADAR KOLAY DEĞİL"

Ünlü isim, bir yazarın "ABBA bile bir araya geldi. Bitsin artık bu hasret... İnsanlar sizi birlikte sevdi" sözlerini de şöyle cevapladı: Hepsi', hala sevilmeye devam ediyor. Hepsi'nin bir araya gelmesi yani sadece bir konser için vs. görünse de onun arkasında çok uzun bir çalışma sürecinden geçmesi gerekiyor. 20'nci yılımıza daha üç yıl var böyle bir çaba olduğu söylenmiş bu konuda ama o zamana kadar bence düşünebiliriz. Olumsuz bir cevap vermek istemiyorum, sizleri üzmemek için ama hiçbir şey göründüğü kadar kolay değil. Artık aramızda da saygı ve sevgi çerçevesinde bir iletişim var. Çok sık olmasa da bu şekilde devam etmesi bana daha sağlıklı geliyor. Göreceğiz ileride.

"MUTSUZDUM, HUZUR ARADIM"

Gülçin Ergül, kendisine yöneltilen; "Hepsi grubundan neden ayrıldınız, bu karardan pişmanlık duydunuz mu?" sorusunu da cevapladı. Şarkıcı, "Her şey bir etkileşim aslında... Her şey güzel giderken 'ben ayrılayım, tek başıma bir şeyler yapayım' demedim. Mutsuzdum ve huzur aradım. Ayrılmam gerekiyordu. Kimseye hiçbir kötülük yapmadan sadece yokluğumu hissettirdim bu kadar. Ve asla da bu karardan pişmanlık duymadım. Arkadaşlarımı sevgiyle ve saygıyla olduğu gibi kabul ederek hayatımda konumlandırıyorum. Çok güzel başarılarımız oldu beraber" dedi. Hepsi grubunun beşinci üyesinin Şahan Gökbakar olduğu iddiası doğru mu? konusuna da açıklık getiren Ergül, "Bir zaman öyleydi ama önce o ayrıldı. Sonra peşini ben takip ettim" ifadelerini kullandı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

AYRILIK SONRASI SÜREÇ HAKKINDA KONUŞTU

Ünlü isim, "Hepsi grubundan ayrıldıktan sonra hayatınızda neler değişti? Gruptan ayrılmanız size olumlu katkısı mı, yoksa olumsuz katkısı mı oldu?" sorusuna da "Bence olumlu katkısı oldu. Dünyada hiçbir şeyi huzuruma değişmem" şeklinde cevap verdi.