hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Gülru kimdir? Masumlar Apartmanı Gülru nerede, öldü mü? Pervin Bağdat canlandırıyor! Pervin Bağdat'ın oynadığı diziler merak edildi!

  Gülru kimdir Masumlar Apartmanı Gülru nerede, öldü mü Pervin Bağdat canlandırıyor Pervin Bağdatın oynadığı diziler merak edildi
  expand

  Masumlar Apartmanı Gülru karakteri ilgiyle araştırılıyor. Masumlar Apartmanı'nda Gülru karakteri Naci'nin karısı olarak dizide ekrana geldi. Masumlar Apartmanı Naci'nin Karısı Gülru olarak Pervin Bağdat sevilen dizinin kadrosuna girdi. Masumlar Apartmanı dizisi oyuncuları herkes tarafından araştırılmaktadır. Masumlar Apartmanı Naci karakteri son haftalara damga vursa da artık dizide Naci'nin eşi de konuşulacaktır. Peki ama Naci'nin karısı Pervin Bağdat kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Masumlar Apartmanı dizisinin kadrosuna en son Tansel Öngel'in Safiye'nin ilk ve tek aşkı Naci karakteri dahil olmuştu. Masumlar Apartmanı dizisine bu hafta yeni bir oyuncu daha katılıyor, diziye yeni katılan isim Pervin Bağdat oldu. Bağdat dizide Naci'nin eşini canlandıracak.

  Pervin Bağdat kimdir?

  Masumlar Apartmanı Gülru'ya hayat veren Pervin Bağdat, Bilkent Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Tiyatro Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Başak burcudur. 1981 yılının Eylül ayında İstanbul’da dünyaya gelen Pervin Bağdat ilk oyunculuk deneyimini 2000 yılında Bizim Evin Halleri isimli dizide Kamuran karakteri ile gerçekleştirmiştir.
  Daha sonra Dabbe Bir Cin Vakası, Htr2b Dönüşüm, Azap Çavuşu, Ağlatan Dans, Bir Don Juan Öldürmek, 7YÜZ, Daha ve Kayseri Aslanı: Çin İşi gibi sinema ve dizilerde rol almıştır.
  Ayrıca 2017 yılında Kürklü Venüs isimli tiyatro oyununda yer almıştır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda Şekerpare, Kerbela, Ankara Devlet Tiyatrosu’nda Galilei’nin Yaşamı. Bakırköy Belediye Tiyatroları’nda Aklı Havada ve Medeni Hali Kadın, Ya Da Tiyatrosu’nda ise Body Peeling gibi oyunlarda yer almıştır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Safiye ile ilk aşkı Naci arasında aşk yeniden doğar mı?
  Masumlar Apartmanı her salı yeni bölümleriyle izleyici tarafından ilgiyle izlenmektedir. Önümüzdeki bölümlerde belli olacak. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow