hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Güzel Günler Füsun kimdir? Ecem Erkek kaç yaşında? Ecem Erkek hangi dizilerde oynadı?

  Güzel Günler Füsun kimdir Ecem Erkek kaç yaşında Ecem Erkek hangi dizilerde oynadı
  expand

  Güzel Günler dizisinde Füsun karakteri merak edildi. Dizide Füsun'u Ecem Erkek canlandırıyor. Ecem Erkek'in hayatı merak ediliyor. Sevilen oyuncular arasında yer alan Ecem Erkek, birçok dizi ve filmde rol aldı. İşte Ecem Erkek hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  SHOW TV’de yayınlanan Güzel Günler dizisinde Füsun'a Ecem Erkek hayat veriyor. Ecem Erkek katıldığı programlar ve yer aldığı dizilerle dikkat çekti. Oyunculuğu ilk yaşlardan itibaren isteyen Ecem Erkek hakkında bilgiler haberimizde... 

  Güzel Günler'in Füsun'u Ecem Erkek kimdir?

   Ecem Erkek
  FÜSUN (ECEM ERKEK)
  Mihran’ın kuzeni, Atakan ve Ayşim’in ablası Kıymet’in kızı. Evlilik arifesinde damat çekip gidince aklı yerinden oynamış. O gün bugün dilinin kemiği yok. Füsun evdeki her şeyi bilir, en önce o haberdar olur. Cin gibidir. Lafı gediğine koymaktan korkmaz. Odası genç kız odası tarzındadır. Kalpli yastığı, pelüş ayısı, duvarda simli tebrik kartları, artist fotoğrafları var. Ailede kimsenin söyleyemediği şeyi söyler. Bazen kriz çıkartır, bazen de çözer.

  Ecem Erkek 24 Haziran 1989'da Ankara'da dünyaya geldi. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Anasanat Dalı mezunudur. Ecem Erkek, 2006 yılında Ankara Ömer Seyfettin Lisesi'nden mezun olmuştur. Liseyi bitirdikten sonra oyuncu olmaya karar veren Ecem Erkek 2007-2008 yılları arasında Mamak Belediyesi Konservatuvar'ında Tiyatro eğitimi ve 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Türkçe Topluluğu'nda Diksiyon Eğitimi almıştır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  2009 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu'nda kursiyerlik yapan Ecem Erken sonrasında ise 2010 yılında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Anasanat Dalı bölümünü kazanmış ve 2015 yılında mezun olmuştur.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow