magazin haberleri

Hadise: “Ben korkmaktan korkarım”

Hadise: “Ben korkmaktan korkarım”

Şarkıcı Hadise, geçen yıl Dubai'de yaptığı 'skydive' (paraşütlü atlama) fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Hadise, geçtiğimiz yıl Dubai'de yaptığı 'skydive' (paraşütlü atlama) görüntülerini Instagram hesabından paylaşınca fotoğrafa binlerce beğeni geldi. Ünlü şarkıcı paylaştığı fotoğrafın altına şu sözleri not düştü: "Ben korkmaktan korkarım. Korku çok gereksiz bir duygu aslında, bence korkarım dediğiniz şey aklınızda oluşturduğunuz gerçek olmayan bir duygu... Çünkü “Ben yapamam korkarım.” dediğimiz şey nedir? Daha hissetmeden görmeden “korkarım” demek bence hiç birimizin hayatında olmamalı. Ben Skydiving'ı uzun zamandır araştırıp merak etmiştim, nasıl bir şey, bu nasıl bir duygu acaba diye diye sonunda geçen yıl Dubai tatilimde Skydive yaptım! Hayatımda yaptığım en çılgın şeydi. Ama bunu yapmamın arkasında kendim için bir neden vardı... Ben hayatımda yaşadığım, hissettiğim korkularımdan uzaklaşmak, kurtulmak için yaptım. O helikopterden atladıktan sonra ben bu hayatta istediğim her şeyi başarırım kafama koyduktan ve korkmadıktan sonra dedim... İyi ki de yapmışım, korkumla yüzleşip atlamışım. Eğer yapmayı düşünenler varsa size eşlik eden hoca kesinlikle önemli, atlamadan önce her şeyi detayca size anlatıyor, kendinizi emin ellerde hissettiriyor. Korkularınız size engel olmasın! Korkuları var eden gibi yok edende kendiniz olacaksınız!"

İşte Hadise'nin o paylaşımı:

 

Ben korkmaktan korkarım. Korku çok gereksiz bir duygu aslında, bence korkarım dediğiniz şey aklınızda oluşturduğunuz gerçek olmayan bir duygu... Çünkü “Ben yapamam korkarım.” dediğimiz şey nedir? Daha hissetmeden görmeden “korkarım” demek bence hiç birimizin hayatında olmamalı. Ben Skydiving'ı uzun zamandır araştırıp merak etmiştim, nasıl bir şey, bu nasıl bir duygu acaba diye diye sonunda geçen yıl Dubai tatilimde Skydive yaptım! Hayatımda yaptığım en çılgın şeydi :) Ama bunu yapmamın arkasında kendim için bir neden vardı... Ben hayatımda yaşadığım,hissettiğim korkularımdan uzaklaşmak, kurtulmak için yaptım. O helikopterden atladıktan sonra ben bu hayatta istediğim herşeyi başarırım kafama koyduktan ve korkmadıktan sonra dedim... İyi ki de yapmışım, korkumla yüzleşip atlamışım. Eğer yapmayı düşünenler varsa size eşlik eden hoca kesinlikle önemli, atlamadan önce her şeyi detayca size anlatıyor, kendinizi emin ellerde hissettiriyor. Skydive instructor @flyingjohnson a teşekkür ederim. Onu her hareketi bi daha gösterir misin diye diye biraz boğmuş olabilirim :) Korkularınız size engel olmasın! Korkuları var eden gibi yok edende kendiniz olacaksınız! :) - What is fear? Does this feeling even exist? Is it just something we create in our minds and define as fear? I have wanted to skydive for a long time and I finally made the decision to do so during my vacation in Dubai last year 2017. I wanted to jump to overcome my panic feelings over the most stupid things in life. The moment I jumped from that helicopter I felt afraid at first because it was something new obviously. And then I realised we all get scared of things that are new to us. But it all ends in your head. When I was in the air I felt free and I literally cried because I felt I could conquer the world after this dive. I felt the power I needed to feel. I found my strength back to not be afraid to take decisions and live life to the fullest. Man I’m proud of myself. Shout out to my skydive instructor @flyingjohnson who literally was amazing to experience this with. Don’t be afraid of nothing. Live your life to the fullest. You only live once! #tbt

Hadise (@hadise)'in paylaştığı bir gönderi ()

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS