hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hadise'nin eski eşi Mehmet Dinçerler kimdir, kaç yaşında? Mehmet Dinçerler nereli, ne iş yapıyor?

  Hadisenin eski eşi Mehmet Dinçerler kimdir, kaç yaşında Mehmet Dinçerler nereli, ne iş yapıyor
  expand

  Bodrum'da ünlü bir kahve zincirinin Türkiye CEO’su Mehmet Dinçerler’in şarkıcı Hadise ile evliliği sonrası hayatı merak konusu olmaya başladı. Kısa süren evliliklerinin ardından geçtiğimiz 30 Eylül'de boşanan çiftle ilgili detaylar araştırma konusu olmaya devam ediyor. Peki, Hacı Sayid'in ikinci kuşak ismi olan Mehmet Dinçerler kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Burhan Dinçerler’in oğlu olan Mehmet Dinçerler’in hayatı ile ilgili detaylar..

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Mehmet Dinçerler’in şarkıcı Hadise ile beraber olmaya başlamasının ardından evlilikleriyle sık sık magazin gündeminde yer aldı. Yakın zamanda evlenen ve kısa süre sonra boşanan Hadise ve Mehmet Dinçerler'in hayatları bu nedenle merak ediliyor. Daha önce ismi Asena Atalay ile anılan Dinçerler, 2017 yılında Hande Erçel ile beraberlik yaşamıştı. İşte Mehmet Dinçerler'in hayatı...

   

  MEHMET DİNÇERLER KİMDİR?

  Mehmet Dinçerler aslen Gaziantepli Mehmet Dinçerler oğlak burcudur. 1988 yılında dünyaya gelen Mehmet Dinçerler, ünlü kahve markasının Türkiye CEO’sudur. iş dünyasının en başarılı isimleri arasında gösterilen Mehmet Dinçerler, Türkiye'de öncü konumunda. Türkiye’de Hacı Sayid’in ikinci kuşak ismi olan Mehmet Dinçerler, Hacı Sayid Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Dinçerler’in oğludur. 

  Baklavada tanınmış bir marka olan Hacı Sayid’in kurucusu Burhan Dinçerler, Gloria Jean's Coffees'in isim haklarını 2012 yılında satın aldı ve markayı oğlu Mehmet Dinçerler'e teslim etti. Türkiye'de yıllar önce yok olmaya yüz tutan kahve zincirini alıp yeniden canlandıran Mehmet Dinçerler, kısa süre içinde 65 şubeyle markayı yeniden piyasada tutmayı başarmıştır. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow