hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hafsanur Sancaktutan kimdir? Türkiye Tek Yürek Ortak yayınına katılıyor!

  Hafsanur Sancaktutan kimdir Türkiye Tek Yürek Ortak yayınına katılıyor
  expand

  Türkiye Tek Yürek ortak yayınına katılan isimler araştırılıyor. Hafsanur Sancaktutan da Türkiye Tek Yürek Ortak yayınına katılan isimler arasında yer aldı. Tüm TV kanalları ortak yayını bu akşam 20:00’de ekrana geliyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ortak yayına katılacak ünlü isimler sorgulanıyordu. Hafsanu Sancaktutan da bu isimler arasında yer alıyor. Peki ama Hafsanur Sancaktutan kimdir?

  Nihat Hatipoğlu’nun Pelin Çift’le, Çağla Şıkel’in Tümer Doğru’yla, Nazlı Çelik’in Acun Ilıcalı’yla, Deniz Bayramoğlu’nun Didem Arslan Yılmaz’la beraber moderatörlük yapacağı yayında, ünlü dizi ve ekran yüzleri siyah ağırlıklı kıyafetlerle call center’ların başında oturup telefonla gelen yardımları toplayacak…

  Birsen Altuntaş’ın haberine göre; 100 bin ve üstü yardım yapanların adı ekrana yazılırken, 500 bin TL ve üstü yardım yapanlar yayına bağlanacak.

  Hafsanur Sancaktutan kimdir? 

  20 Mart 2000 yılında dünyaya gelen Hafsanur Sancaktutan, İstanbul doğumludur. Aslen Rizeli olan ünlü isim, tiyatroya ilgilidir. 2018 yılında yayınlanan 'Gülperi' dizisinde ekranlara ilk kez adım atan Sancaktutan, yaptığı başarılı tiyatro oyunları ile birçok ödülün sahibi olmuştur. Aşk Ağlatır dizisinde Ada Meryem karakteri ile hafızalara kazınan ünlü isim, son olarak Son Yaz dizisinde Yağmur karakterini canlandırmıştı. Hafsanur Sancaktutan'ın son projesi Disney Plus ekranlarında yayınlanan Dünyayla Benim Aramda adlı dizi olmuştur. Bu projede başrolleri Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy ile paylaşmıştır.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow