Son Dakika

Hakan Ural neden yok, programdan ayrıldı mı? Hakan Ural'ın hastalığı ne? Hakan Ural'dan açıklama..

A A

09.11.2021 - 09:15 Son Güncelleme:

Neler Oluyor Hayatta programının sunucu Hakan Ural’ı yayında göremeyenler neden yok sorusuna yanıt aramaya başladı. İzleyiciler ünlü ismin programdan ayrılıp ayrılmadığını ya da hasta olup olmadığını merak ediyor. Konu ile ilgili sosyal medya hesabından Hakan Ural açıklama yaptı. Peki, Hakan Ural neden yok, programdan ayrıldı mı? Hakan Ural hastalığı ne? İşte yaptığı o açıklama..

Hakan Ural neden yok, programdan ayrıldı mı? Hakan Ural'ın hastalığı ne? Hakan Ural'dan açıklama..

Kanal D’de yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programının sunucuları arasında yer alan Hakan Ural’ın programda yer almaması üzerine neden yok sorgulamaları hız kazandı. Ünlü ismin programda yer almaması nedeniyle programa veda ettiği düşünülürken konu ile ilgili açıklama kendisinden geldi.

HAKAN URAL NEDEN YOK, HASTALIĞI NE?

Neler Oluyor Hayatta programının sunucularından olan Hakan Ural, Instagram üzerinden açıklama yaparak birkaç gün programda yer alamayacağını şu sözlerle anlattı:

"Sevgili arkadaşlar rahatsızlığım nedeniyle bir kaç gün sizlerden ayrı kalacağım sanırım ciddi soğuk almışım program devam ediyor @nurtugbaalgul ve destek olacak dostumuzu eminim yalnız bırakmazsınız ilk fırsatta buluşmak üzere selam sevgi saygılar"

Sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında tarif edilemeyen virüslerle mücadele ettiğini belirten Ural, "İyiyiz demek için erken davranmışız, her geçen gün daha da zorlaştı" ifadelerini kullandı.