hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hakim Gülbahar kimdir? Hasibe Eren hangi dizilerde oynadı? Sıdıka Hasibe Eren ile ilgili bilgiler!

  Hakim Gülbahar kimdir Hasibe Eren hangi dizilerde oynadı Sıdıka Hasibe Eren ile ilgili bilgiler
  expand

  Hakim dizisinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Sevilen dizideki Gülbahar adlı karakteri dikkat çekti. Hasibe Eren'in hayat verdiği Gülbahar karakteri ilgi gördü. İşte Hasibe Eren’e dair bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Hakim dizisinin oyuncuları arasında Hasibe Eren yer alıyor. Hasibe Eren dizide Gülbahar’ı canlandırıyor. Peki ama ATV'nin yeni dizisi Hakim'de Gülbahar’ı kim oynuyor? 

  Hakim Gülbahar kimdir?

  Kendine has zekâsı olan güçlü bir kadındır. İstanbul'un gecekondu mahallesinde barındırdığı çetesiyle illegal işler yürütür. Kocasını bir çatışmada kaybedince çetenin başına geçmiştir. Lakabı "Yenge"dir. Merhametsiz bir kadın değildir ama içinde bulunduğu ortam onu insanlara güvenmemeye itmiştir. Sürekli ölçüp tartan bir yanı vardır. Bağıran, emir veren bir kadın değildir. Erkek dünyasının lideri olmasına rağmen dişiliğinden asla bir şey kaybetmemiştir. Bazen ne istediğini anlamak için tek kelimesi yeter etrafındakilere. Tıkırında giden işleri, Cevdet'in onları Azem'le karşı karşıya getirmesinden sonra yokuş aşağı gidecektir.
   

  Hasibe Eren kimdir?

  İstanbul Üniversitesi Piyasa Araştırmaları ve Reklamcılık bölümünü bitirdi. Daha sonra Edebiyat Fakültesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümü'nü bitirdi. 2010 yılında ise Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Yüksek Lisans programından mezun olmuştur. Anlat İstanbul filminde, Külkedisi bölümünde oynadı. 2006'da Avrupa Yakası adlı dizide Makbule rolünü üstlendi. 2007 ve 2008'de de aynı rolü oynadı.
   

   

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow