hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hamdi Alkan takipçilerini geçmişe götürdü

  Hamdi Alkan takipçilerini geçmişe götürdü
  expand

  Yaklaşık iki ay önce oyuncu ve şarkıcı Selen Görgüzel ile sekiz yıllık evliliğini sonlandıran Hamdi Alkan, ayrılık sonrası “Evlilikler biter ama dostluklar, arkadaşlıklar baki kalır" ifadelerini kullanmıştı. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü yönetmen, son olarak gençlik fotoğrafını paylaşarak takipçilerini geçmişe götürdü.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  2014 yılında İtalya'nın başkenti Roma'da dünyaevine giren, uzun süre "evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığı" haberleriyle dikkat çeken Hamdi Alkan ile Selen Görgüzel, anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. Ayrılık sonrası mal paylaşımı çok konuşulmuştu.

  Ünlü çiftin, birbirlerinden herhangi bir nafaka, maddi ve manevi tazminat talebinde bulunmadığı öğrenilmişti. Ancak protokol gereği, New York'ta bulunan ev ve günümüzde değeri 90 bin TL olan 2005 model bir otomobilin Görgüzel'de kaldığı ortaya çıkmıştı.

   

  Yaşananların ardından bir alışveriş merkezinde görüntülenen 55 yaşındaki yönetmen, magazin gündemine bomba gibi düşen boşanma haberlerini soran muhabirlere, "Arkadaşlar hayat bu. Yaşanması gerekiyormuş, yaşandı ve bitti. Allah herkesin yolunu açık etsin. Başka diyecek bir şey yok" ifadelerini kullanmıştı.

  Daha sonra bir ödül törenine katılan Alkan, biten evliliği için “Evlilikler biter ama dostluklar, arkadaşlıklar baki kalır. Sektörde her zaman yüz yüze bakacağımız, bir şekilde neredeyse 10 yıllık bir beraberliğin ardından böyle bir karara ulaştık. Kalabalıklar içinde her zaman yalnız bir adamdım. Hiçbir sorun yok. Her şey çok güzel. Herkesin yolu da güzel olsun" demişti.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan usta isim, bu kez nostaljik bir paylaşımda bulundu. Gençlik dönemlerinde basketbol oynayan 55 yaşındaki sanatçı, yıllar önce takım arkadaşlarıyla birlikte objektif karşısında verdiği pozu yayınladı.

  Hamdi Alkan takipçilerini geçmişe götürdü

  Gönderisinde "Uzun yıllar basketbol oynadım. Antakya'ya nice şampiyonluklar getirdik" ifadelerini kullanan Alkan, daha sonra takipçilerine "Fotoğrafta 17 yaşında olan bendenizi bulmak size düşsün" dedi.

   

  Öte yandan Hamdi Alkan, ilk evliliğini kendisi gibi oyuncu olan Canan Hoşgör ile gerçekleştirmişti. Zeynep ve Ayşe adında iki kızı bulunan Alkan ve Hoşgör, 1999 yılında boşanmıştı. 2006'da yeniden nikah masasına oturan ikili, 2012'de tekrar yollarını ayırmıştı.

  Alkan daha sonra şarkıcı Selen Görgüzel ile 2014'te İtalya'nın başkenti Roma'da nikah masasına oturmuştu. Ancak ikili, geçtiğimiz mart ayında tek celsede boşanmıştı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow