Hande Yener, Kuruçeşme Açıkhava'yı yıktı geçti!

Hande Yener, Kuruçeşme Açıkhava'yı yıktı geçti!

Hande Yener, Kuruçeşme Açıkhava'yı yıktı geçti!

Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri'nde popun kraliçesi Hande Yener, Kuruçeşme’de büyük bir şova imza attı. Göz kamaştıran sahne performansının yanı sıra görsel şovları ve dans koreografileri ile müzikseverleri büyüledi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

İlginin yoğun olduğu gecede binlerce hayranının karşısına çıkan Hande Yener, en son çıkardığı ‘İyi Ya’ şarkısıyla konserine start verdi. Kuruçeşme’ye özel repertuvar hazırlayan ünlü sanatçı, “22 yıldır beraberiz. Çok heyecanlıyım ve bir tek sizin yanınızda böyle heyecanlanıyorum. İyi ki geldiniz. Teşekkür ederim” sözleriyle sevenlerini selamladı. Yener, eski ve yeni şarkılarıyla harmanladığı repertuvarıyla hayranlarını mest etti.

 

Hakan Akkaya imzalı iki özel tasarım kostüm giyinen sanatçı, kıyafet seçimi ile yine çok konuşuldu. İlk bölümde inci ve değerli taşlarla el işçiliğinde işlenmiş siyah elbisesi ve dev siyah duvağı ile sahneye çıkan Yener, ikinci yarıda giydiği büyük kollu mini beyaz deri elbisesiyle benzersiz ve emsalsiz ikonik tarzını ortaya koydu.

 

Kuruçeşme’de yapılan dev şov için Yener’in sahne tarzının tamamlayıcısı olarak 10 dansçısına Hakan Akkaya tarafından 100 parçadan oluşan iki ayrı dans kostümü yapıldı. Hande Yener, ünlü modacı Hakan Akkaya’ya, “Bu gece beni 40 kişiyle hazırladı. Bu sefer Madonna’dan önce ben giydim. Biliyorsunuz Madonna’yı giydiriyor. Kostümlerimin hepsi çok iyi” sözleriyle teşekkür etti.

 

Samimi tavırlarıyla gönülleri fetheden Hande Yener, sahneden hayranlarına seslendi. “22 yıldır beni yalnız bırakmayan hayranlarım burada ve onlara varlıkları için çok teşekkür ediyorum. İki hayranımı buraya davet ediyorum” diyerek sahneye çağırdı. Hande Yener, ‘Armağan’ isimli şarkısını hayranıyla birlikte söyleyerek sahnede dans etti.