hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hayatımın Şansı dizisi Müyesser kimdir? Hale Soygazi kaç yaşında? Hale Soygazi nereli, evli mi?

  Hayatımın Şansı dizisi Müyesser kimdir Hale Soygazi kaç yaşında Hale Soygazi nereli, evli mi
  expand

  Hayatımın Şansı dizisinin oyuncuları merak ediliyor. Sevilen dizide Müyesser karakteri son bölümlere damga vuruyor. Hale Soygazi'nin hayat verdiği Müyesser karakteri güçlü duruşuyla dikkatleri üzerine çekti. İşte Hayatımın Şansı dizisindeki Müyesser hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  FOX TV’de yayınlanan Hayatımın Şansı dizisi oyuncuları ve karakterleri merak uyandırdı. Her çarşamba ekrana gelen dizide Hale Soygazi'nin oyunculuğu ve canlandırdığı karakter gündem oluyor. İşte Hayatımın Şansı Müyesser hakkında bilgiler... 

  Hayatımın Şansı dizisinin Müyesser'i Hale Soygazi kimdir? 

  Canan’ın annesi. Alpay’ın kayınvalidesi. Soğuk, mesafeli, otoriter, zeki bir kadındır. Varlıklı bir ailenin soyundan gelmektedir. Eski bir savcı ve müsteşardır. İnandığı değerler ve aile ismi onun için çok önemlidir. İnsanlara karşı ailesinin çizdiği imajla çok ilgilidir. Kendi kızı Canan dâhil hayatındaki herkesi bir sınava tabi tutuyor gibidir.

  Hale Soygazi kimdir?

  Hale Soygazi, 21 Eylül 1950 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Erenköy Kız Lisesi'nden mezun olan Hale Soygazi, üniversite eğitimini Fransız Filolojisi bölümünde başladı ancak eğitimini yarıda bırakıp İsviçre'ye gitti. İsviçre'de mankenlik kursu gören Hale Soygazi, Türkiye'ye dönüp manken ve fotomodel olarak çalıştı.
  1972 yılında Saklambaç Gazetesi'nin açmış olduğu “Türkiye Güzellik Yarışmasına” katılmış ve birincilik derecesini elde etti. İtalya'da “Avrupa Sinema Güzeli” seçildikten sonra Türkiye'ye döndü ve Türk sinemasının önemli yapımlarında rol almaya başladı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow