hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hazar Ergüçlü yeni aşkı Kutay Soyocak'la ilk kez el ele  

  Hazar Ergüçlü yeni aşkı Kutay Soyocakla ilk kez el ele
  expand

  Oyuncu Hazar Ergüçlü, aralarındaki yaş farkının sıkça magazin gündemine geldiği yönetmen Onur Ünlü’den ayrıldıktan sonra müzisyen Kutay Soyocak’la aşk yaşamaya başladı. Ergüçlü, yeni sevgilisiyle ilk kez Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde görüntülendi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Hazar Ergüçlü (31), kendisinden 19 yaş büyük olan yönetmen Onur Ünlü ile yaklaşık beş yıllık ilişkisini, yaşanan fikir ayrılıkları sebebiyle Aralık 2022'de noktalamıştı.

   Ünlü oyuncu, geçtiğimiz haftalarda müzik grubu Jakuzi'nin solisti Kutay Soyocak ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Çiçeği burnunda aşıklar, ilk kez önce gün ortaya çıktı.

   

  Posta gazetesinde yer alan habere göre; Hazar Ergüçlü ile Kutay Soyocak, CI Bloom Contemporary İstanbul Sanat Fuarı'nı gezmek için Lütfi Kırtar Kongre Merkezi'ne el ele geldi. Ünlü çiftin, objektifleri fark edince ellerini bırakması dikkat çekti.

   

  Sanat eserlerini inceleyen ikiliden Soyocak, kameralar karşısında biraz gerildi. Sevgilisinin aksine rahat tavırlar sergileyen Ergüçlü ise ilişkisiyle ilgili sorular üzerine "Her şey yolunda. Gördüğünüz gibi çok mutluyum" yanıtını verdi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow