Hekimoğlu Şeyma Gökşenli kimdir? Şeyma Gökşenli kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

A A

23.02.2021 - 21:43 Son Güncelleme:

Kanal D'nin sevilen dizisi Hekimoğlu'nun yayınlanan fragmanında; ''Ateşin aldığı vaka herkesi şaşırtan bir tanıya sebep oluyor. Cüce olmadığı anlaşılan küçük kızın aslında büyüme hormonlarının olmadığı ortaya çıkar.'' ifadeleri yer aldı. Dizide büyüme problemine dikkat çeken Ateş, kızının cüce olmadığını ve tedaviyle boyunun uzayacağını söyler. İzleyiciler yeni vaka olarak diziye katılan annenin kim olduğunu merak etmektedir. Hekimoğlu dizisinde Şeyma Gökşenli yer almaktadır. İşte Şeyma Gökşenli ile ilgili bilgiler...

Hekimoğlu Şeyma Gökşenli kimdir? Şeyma Gökşenli kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Kanal D'nin yayınlanan son fragmanında; ''Hekimoğlu 9 Şubat Salı yayınlanan yeni bölümde Ateş'in aldığı vaka, herkesi şaşırtan bir tanıya sebep oluyor. Cüce olmadığı anlaşılan küçük kızın aslında büyüme hormonlarının olmadığı ortaya çıkar. Ateş, bu durumu annesine açıklar. Ancak beklemediği bir tepkiyle karşı karşıya kalır. Ateş, annesini ikna etmek için epeyce dil döker. Sonunda kızın cüce olmadığını ve boyunun uzayacağını söyler. İşte o ilginç tespit ve detayları...'' yer aldı. 


Milliyet yazarı Sina Koloğlu “Gökşenli, ‘Deliha 2’ de rol almıştı. ‘Hekimoğlu’ndaki performansı gerçekten ciddi bir oyunculuk gösterisiydi. Duyduğum, epey bir teklif gelmeye başlamış kendisine…” ifadelerini kullandı. 

Şeyma Gökşenli kimdir?

Daha önce Deliha 2 adlı Sinema filminde rol alan Şeyma Gökşenli,Hekimoğlu dizisinin 36. bölümünde rol aldı.

Dizide büyüme hormonu bozukluğu hastalığı yaşayan bir anne ile kızı yer almaktadır. Anneyi Şeyma Gökşenli canlandırmaktadır. Şeyma Gökşenli'nin instagram adresinde 3 bine yakın takipçisi yer alıyor.