hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hira Koyuncuoğlu ihanet iddialarına yanıt verdi

  Hira Koyuncuoğlu ihanet iddialarına yanıt verdi
  expand

  Safir dizisinin başrol oyuncuları Özge Yağız ve Burak Berkay Akgül, aynı gün sevgililerinden ayrılınca ikilinin aşk yaşadıkları ileri sürüldü. Uzun yıllardır birlikte olduğu Gökberk Demirci'yi aldattığı konuşulan Yağız, hakkındaki iddiayı kesin bir dille yalanlayarak ilişkisini karşılıklı konuşarak bitirdiğini ifade etti. Akgül‘le yolları ayrılan Hira Koyuncuoğlu da ihanet iddiaları üzerine ilk kez konuştu. Engin Can Dilekli / Posta

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Özge Yağız ve Burak Berkay Akgül, aynı gün sevgililerinden ayrıldı. Dizide partner olan ikilinin aşk yaşamaya başladıkları iddia edildi.

  Olayın ardından çiftin eski sevgililerinin de sosyal medyada birbirlerini takibe alması dikkatlerden kaçmadı.

  Özge Yağız‘la ayrılan ve aldatıldığını düşünüp bilgi toplayan Gökberk Demirci, eski sevgilisi Özge Yağız‘ın yeni partneri Burak Berkay Akgül‘le yolları ayrılan Hira Koyuncuoğlu‘nu sosyal medyadan takibe aldı.

  Koyuncuoğlu‘nun da Demirci‘ye karşı takiple yanıt vermesi ihanete uğradıkları iddiasını gündeme getirdi.

  Hira Koyuncuoğlu, önceki gece bir mekan çıkışında görüntülendi. Olayla ilgili Koyuncuoğlu, "Yorum yapmak istemiyorum aslında.

  Çünkü çok kırgın ve üzgünüm. Benim için zor bir süreç geçiyor. Konuşmak istemiyorum. Çok kırgın ve üzgünüm ama..." diyerek aracı ile hızlıca oradan ayrıldı

  Uzun yıllardır birlikte olduğu Gökberk Demirci'yi aldattığı iddia edilen Özge Yağız da, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Tüm ekip arkadaşlarımla gönül vererek çalıştığımız yeni bir işin heyecanını yaşıyorum.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bir ilişkim vardı bir ay önce karşılıklı konuşarak ayrıldık. Hayatımda da kimse yok. Konuşulanlar nedeniyle açıklama yapmak zorunda kalmaktan dolayı üzgünüm. Sadece herkes için saygı bekliyorum" ifadelerini kullandı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow