magazin haberleri

Hülya Avşar: ''5 sene sonra anlaşılıyorum''

Hülya Avşar’ın Mehmet Aslantuğ’u konuk ettiği programda kadınlar hakkında söylediği sözler tepki toplamıştı. Ünlü sanatçı konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.Programına konuk ettiği Mehmet Aslantuğ’la sohbeti sırasında kadınlar hakkında söylediği sözlerle tepki toplayan Hülya Avşar, geri adım atmadı.
HT Magazin'den Nuri Altuntaş'ın haberine göre, açıklamalarını savunan ünlü oyuncu, “Söylediğim her şeyin arkasındayım. 5 sene sonra anlaşılıyor olduğumu daha önce de söylemiştim” dedi.

Ne olmuştu?
Hülya Avşar’ın programda kadınlarla ilgili yorumları sosyal medyada eleştiri toplamıştı. Hülya Avşar, "Ben şeyciyim. Erkek çalışsın, kadın evde çocuklarını kendi büyütsün, yemeğini yapsın, kocasını karşılasın" demişti.
Aslantuğ araya girerek "Tam bu değil galiba. Bu biraz sertleşmiş hali. Üretime girmesi lazım kadının. Muasır medeniyet seviyesi başka türlü olmuyor var ya Ata'nın işaret ettiği" diye yanıt vermişti.
Avşar, kadın özgürlüğüyle ilgili bir şey söylemediğini belirterek, "Onu yapsın. Kadın özgürlüğüne hiçbir zaman... Evde de kadın baskın, dışarıda erkek, erkek egemenliği diyorum, erkek üstünlüğü, baskısı demiyorum. Erkek egemenliği güzel bir duygu geliyor bana" diye konuşmuştu.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS