hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu ile birlikte aile yemeğine çıktı

  Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu ile birlikte aile yemeğine çıktı
  expand

  Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu ve kızı Zehra Çilingiroğlu ile birlikte aile yemeğine çıktı

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Dikkat çeken kariyeri ve güzelliğinin yanı sıra özel hayatıyla da sık sık gündem olan Hülya Avşar, özellikle 1997-2005 yılları arasında evli kaldığı Kaya Çilingiroğlu ile ilişkisiyle çok konuşuldu.

  1997 yılında evlenen Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu, magazin camiasının en dikkat çeken çiftlerindendi. Fakat Kaya Çilingiroğlu'nun "Kaya Bey Ferrariniz yeni mi?" sorusuna verdiği yanıtla Avşar'ı aldattığının ortaya çıkması aşkı bitirdi.

  Kaya Çilingiroğlu'nun 'Ferrari' sorusunu Feraye anlaması sonucu ünlü şarkıcının aldatıldığı ortaya çıkmıştı. Gece gezmesinde görüntülenen Çilingiroğlu, habercilerin yeni aldığı arabayı kastederek "Hayırlı olsun efendim, Ferrari'yi yeni mi aldınız?" demesi üzerine alkolün de etkisiyle "Sen Feraye'yi nereden göreceksin?" şeklinde istemeden yeni ilişkisini itiraf etmişti.

  Geçtiğimiz günlerde bir YouTube kanalına konuk olan Kaya Çilingiroğlu, Feraye Tanyolaç ile ilişkisinin ortaya çıktığı görüntüler hakkında, “İçkiden uzak durmadık, Allah çarptı. O görüntüleri hâlâ seyretmedim, hâlâ utanıyorum" açıklamasını yapmıştı.

  Avşar bir dönem kendisini aldatan eski eşiyle sık sık bir araya geliyor. Bu buluşmalardan biri daha yaşandı. Hülya Avşar'ın kızı Zehra ve eski eşi Kaya Çilingiroğlu bir yemekte buluştu.

  Sosyal medyadan pozlarını paylaşan Avşar'ın kızı Zehra'nın son haline ise beğeni yağdı. Zehra Çilingrioğlu'nu görenler "Ne güzel kız", "Annesinin kızı, çok güzel" yorumlarında bulundu.

  Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu ile birlikte aile yemeğine çıktı

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow