hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hülya Avşar'dan belediye başkanlığı açıklaması

  Hülya Avşardan belediye başkanlığı açıklaması
  expand

  Ayvalık Belediye Başkanlığı’na aday olacağı konuşulan Hülya Avşar, adaylık için hazır olmadığını söyledi. Hülya Avşar bir gün belediye başkanı olursa yapacaklarını açıkladı

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, 44 yıl boyunca kentin spor yaşamına katkı sunan Ali Hikmet Paşa Tesisleri’ni 3 yıl süren çalışmaların ardından tam donanımlı spor ve sağlıklı yaşam kompleksine dönüştürdü. 127 bin metrekarelik alanıyla bölgenin en büyük spor ve yaşam kompleksi olan Ali Hikmet Paşa Spor Kompleksi, önceki gün düzenlenen törenle hizmete açıldı.


  Açılış törenine Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Balıkesir Gençlik, Spor İl Müdürü Adem Özalp, ünlü sanatçı Hülya Avşar ve sporcuların yanı sıra belediye başkanları, spor kulüpleri temsilcileri, oda başkanları, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, açılış töreninin ardından davetlilerle kompleksi gezdi.

  Yılmaz, açık tenis kortunda ilk tenis maçını Hülya Avşar’la yaptı. Avşar’a teşekkür eden Yılmaz, “Balıkesir’e kattıklarınızdan dolayı teşekkür ederiz.

  Bu güzel günde de bizi yalnız bırakmadınız” dedi. Avşar “Tenis oynamayan biri için başarılı atışlar yaptınız. Kortlar çok sağlıklı görünüyor. Balıkesir’e muhteşem bir tesis kazandırılmış” diye karşılık verdi.

  Avşar, isminin Ayvalık Belediye Başkanı adaylığı için geçtiğinin belirtilmesi üzerine adaylığa hazır olmadığını dile getirdi. Sanatçı, “Başkan olsam sahile restoranlar yaparım. Spor alanları yapar, bakım ve temizlik konularında vatandaşları uyarıcı pankart asarım” ifadelerini kullandı.

  1982 yılında düzenlenen güzellik yarışmasıyla adını duyuran ancak evlenip boşandığı için tacı geride alınan Hülya Avşarhem kariyeri hem özel hayatı hem de güzelliğiyle yıllarca adından söz ettirdi.

  1997 yılında nikah masasına oturduğu ve 2005'te boşandığı Kaya Çilingiroğlu ile yaptığı evlilikten Zehra Çilingiroğlu adında bir kızı olan Hülya Avşar sosyal medya sayfasını aktif kullanan isimler arasında yer alıyor.

  Sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren Hülya Avşar, yaz aylarını Ayvalık'ta geçiriyor. Avşar, geçtiğimiz haftalarda bahçesindeki zeytinleri topladığı anları yayınlamıştı. Hülya Avşar bahçesindeki zeytinleri topladı ve ardından taş kırma yöntemiyle kırdı.

  Hülya Avşar sosyal medyadan paylaştığı reels videosuna, "Bahçeden erken hasat. Çok mu havaya girmişim? Hakan çalıştırıyor beni" notunu düşmüştü.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow