hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hülya Avşar'ın salata keyfi

  Hülya Avşarın salata keyfi
  expand

  Sosyal medya sayfasından sık sık paylaştığı gönderilerle gündeme gelen Hülya Avşar şimdi ise yemek yediği anları yayınladı. Hülya Avşar’ın paylaştığı o kare sosyal medyada kısa sürede etkileşim aldı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  1982 yılında düzenlenen güzellik yarışmasıyla adını duyuran ancak evlenip boşandığı için tacı geride alınan Hülya Avşar hem kariyeri hem özel hayatı hem de güzelliğiyle yıllarca adından söz ettirdi.

  1997 yılında nikah masasına oturduğu ve 2005'te boşandığı Kaya Çilingiroğlu ile yaptığı evlilikten Zehra Çilingiroğlu adında bir kızı olan Hülya Avşar sosyal medya sayfasını aktif kullanan isimler arasında yer alıyor.

  Sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren Hülya Avşar, yaz aylarını Ayvalık'ta geçiriyor. Hülya Avşar geçtiğimiz günlerde bahçesindeki zeytinleri topladı ve ardından taş kırma yöntemiyle kırdı.

  Hülya Avşar sosyal medyadan paylaştığı gönderiye, "Bahçeden erken hasat. Çok mu havaya girmişim? Hakan çalıştırıyor beni" notunu düşmüştü

  Kusursuz fiziği ile genç kızlara adeta taş çıkaran Avşar, sık sık cesur karelerini takipçileriyle paylaşıyor.

  Açıklamaları ve paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiren şarkıcı fit görüntüsü ve güzelliği ile adeta yıllara meydan okuyor.

  60 yaşındaki Avşar, formunu korumak için büyük özen gösteriyor. Tenise devam eden şarkıcı, bu süreci yaptığı diyetle de destekliyor.

  Son olarak sosyal medya hesabından fotoğraf kareleri paylaşan Avşar'ın iştahı açıldığı görüldü. Salata yerken kendinden geçen Avşar, esprili karesini yoruma kapattı.

  Hülya Avşarın salata keyfi

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow