hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İbo Show 3 Nisan 2021 konuları kimler? İşte İbo Show'un bu haftaki konukları

  İbo Show 3 Nisan 2021 konuları kimler İşte İbo Showun bu haftaki konukları
  expand

  Cumartesi günleri ekranda olan İbo Show’un haftaki konuları belli oldu. Yeni bölüm fragmanının yayınlanmasının arından 3 Nisan 2021 Cumartesi günü yayınlanacak bölümde konuk olacak isimler ortaya çıkmış oldu. Peki, bu hafta İbo Show’un konukları kimler olacak?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Şarkıların söylendiği ve eğlenceli sohbetin gerçekleştirildi İbo Show’da bu hafta da sürpriz isimler olacak. Müzik, sinema ve diğer alanlardan birçok ismin ağırlandığı programda yeni haftanın konukları tanıtımda yerini aldı.

  İBO SHOW’UN KONUKLARI KİMLER?

  3 Nisan 2021 Cumartesi gününün fragmanında yer alan bilgilere göre yeni bölümde yer alacak isimler şarkıcı Buray, Işın Karaca, Altay ve Defne Samyeli olacak.

  Konuk olacak isimler hem şarkılarla programa renk katacak hem de eğlenceli sohbetleri ile izleyenlere keyifli anlar yaşatacak.

  Işın Karaca’nın Mavi Mavi şarkısını seslendireceği bölümde Altay “Var Ya” şarkısını söyleyecek.

  Geçtiğimiz dönemlerde şarkı performansı ile herkesi şaşırtan Defne Samyeli de bu bölümde bir kez daha şarkı seslendirecek. Şarkıcı Buray da “Sevdalar sevdalar” şarkısı ile programa renk katacak. Programın sonunda ise tüm isimler aynı şarkıya eşlik edecekler.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow