hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İbo Show bu hafta neden yok, yeni bölüm ne zaman? İbo Show bu akşam var mı, yok mu? 8 Mayıs 2021 Star TV yayın akışı!

  İbo Show bu hafta neden yok, yeni bölüm ne zaman İbo Show bu akşam var mı, yok mu 8 Mayıs 2021 Star TV yayın akışı
  expand

  Cumartesi akşamları STAR TV’de ekranlara gelen İbo Show’un yeni bölüm fragmanı yayınlanmaması üzerine bu akşam olup olmadığı merak edilmeye başladı. Peki, İbo Show konukları neden yayınlanmadı? İbo Show bu akşam var mı, yok mu? İşte 8 Mayıs 2021 Star TV yayın akışı detayları..

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in sunumu ile ekranlara gelen İbo Show yeni bölüm ne zaman sorusunun yanıtı hakkında sorgulamalar başladı. Her hafta programa katılacak olan ünlü konukların isimleri açıklanırken bu hafta içi henüz açıklama gelmemiş olup kanalın yayın akışında ise programın yeni bölümü yer almadı.

  Her hafta yeni bölüm konukları belli olurken bu hafta için isimlerin belli olmaması ve programın Star TV yayın akışında yer almaması üzerine "İbo Show bu akşam var mı yok mu? İbo Show yeni bölüm ne zaman?" şeklindeki soruların yanıtları medya gündemini yakından takip edenler tarafından sorgulanmaya başlandı.

  İBO SHOW BU HAFTA NEDEN YOK, YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

  8 Mayıs Cumartesi günü Kadir gecesi olduğundan dolayı İbo Show bu hafta yayınlanmayacak. İbo Show yerine yabancı sinema filmi Görevimiz Tehlike Yansımalar ekranda olacak. İbo Show'un yeni bölümü ise önümüzdeki hafta 15 Mayıs Cumartesi günü yayınlanacak.

  STAR TV YAYIN AKIŞI 8 MAYIS 2021 CUMARTESİ

  07:00 Medcezir

  10:00 Burcu ile Hafta Sonu

  12:00 Vahe ile Evdeki Mutluluk

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  14:00 Bekir köse ile İftara Doğru

  15:30 Yerli dizi tekrar/sinema

  19:00 Star Haber

  20:00 Görevimiz Tehlike: Yansımalar

  İBO SHOW SON BÖLÜM KONUKLARI

  İbo Show'un yayınlanan son bölümünde dev isimler bir araya gelmişti. İbo Show'a geçtiğimiz hafta Murat Dalkılıç, Ersay Üner, Simge Sağın, Ebru Yaşar olmuştu.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow