İbrahim Erkal vefatının 1. yılında anıldı

İbrahim Erkal vefatının 1. yılında anıldı

İbrahim Erkal vefatının 1. yılında anıldı

Geçen yıl 11 Mayıs'ta hayatını kaybeden şarkıcı İbrahim Erkal, ölümünün 1’inci yıl dönümünde dostları tarafından sevilen şarkılarıyla anıldı. Gecede kucağında küçük kızı Elif Su ile eşinin şarkılarını dinleyen İbrahim Erkal’ın eşi Filiz Akgün Erkal gözyaşlarını tutamadı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

İbrahim Erkal ölümünün 1’inci yılında anıldı. Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen programa Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, İbrahim Erkal’ın annesi Hatice Erkal, kardeşi Abdullah Erkal ve eşi Filiz Akgün Erkal’ın yanı sıra çok sayıda sanatçı dostları ve hayranları katıldı. Gecede sanatçılar İbrahim Erkal’ın unutulmaz eserlerini seslendirirken, zaman zaman duygusal anlar yaşandı.

Gecede gözyaşlarına hakim olamayan İbrahim Erkal’ın eşi Filiz Akgün Erkal, ”Karmaşık duygular içerisindeyim. Her şey ortada zaten, halen seviliyor. Hayranlarından halen binlerce aldığım mesajlar, onların duaları var. Önceden nasılsa halen kimsede sevgisi azalmadı, aksine daha da çoğalarak devam ediyor. Böyle gecelerde anılarak unutulmuyor. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Yalın ayrılık nedenini açıkladı

Geceye katılan İbrahim Erkal’ın annesi Hatice Erkal ise, “Allah herkese benim oğlum gibi oğul nasip etsin. Benim oğlum kardeşlerine iyiydi, bana iyiydi, herkese iyiydi. Ama beni yıktı gitti oğlum. Allah hepinizden razı olsun" dedi. Şarkıcı Suat Suna da İbrahim Erkal'ın müzik camiası adına büyük bir değer olduğunu söyledi.

 

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber