İbrahim Kutluay-Edvina Sponza çifti Bebek'te!

İbrahim Kutluay-Edvina Sponza çifti Bebek'te!

İbrahim Kutluay-Edvina Sponza çifti Bebek'te!

Bir döneme damga vuran eski basketbolcu İbrahim Kutluay, bir dargın bir barışık aşk yaşadığı sosyetik güzel Edvina Sponza ile Bebek'te görüntülendi. Keyifli halleriyle dikkat çeken ünlü çiftten Kutluay'ın, sevgilisinin köpeğiyle oynadığı anlar kameralara yansıdı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay, ilişkilerine bir dargın bir barışık devam ettiği Edvina Sponza ile birlikte geçtiğimiz sene 14 Şubat Sevgililer Günü akşamı Sarıyer'de bir mekana girerken kameralara yansımıştı.

Akşamı baş başa geçirmek isteyen çift, mekanda basın mensuplarını görünce gerilmişti. Hızlıca tekrar mekana giriş yapan ikili, kısa süre sonra ise bulundukları yerden ayrılmıştı. Gittikleri işletmeye, "Gazetecilere siz mi haber verdiniz?" diyerek sitem eden ünlü çiftin Sevgililer Günü gecesi, keyifsiz başlamıştı.

 

Sonraki günlerde ise Bebek'te görüntülenen ve elinde çiçeklerle sahilde yürüyen Sponza, Arnavutköy'de kendisini araçla almaya gelen Kutluay'la buluşacaktı. Ancak gazetecileri fark eden Edvina Sponza, hızlı adımlarla geri dönerek, İbrahim Kutluay'ı uyarmıştı. Eski basketbolcu gaza basıp giderken, sosyetik güzel evine dönmüştü.

İkili, sonrasında Bebek'te yürüyüş yaparken objektiflere takılmıştı. Basın mensuplarına poz veren çift, ardından soruları yanıtlamayı da ihmal etmemişti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı

 

Ellerindeki paketlerde çiçek olan Sponza, "İbrahim bana çiçek aldı. Öyle özel bir gün falan diye almadı, bana her zaman çiçek alır kendisi" ifadelerini kullanmıştı.

Tüm bunların ardından bir dargın bir barışık aşk yaşayan sosyetik güzel Edvina Sponza ve eski basketbolcu İbrahim Kutluay çifti, önceki gün Bebek'te görüntülendi.

 

Sabah saatlerinde köpeği ile yürüyüş yapan Edvina Sponza, parkta kısa bir mola verdi. Köpeğiyle biraz vakit geçirdikten sonra yanına gelen sevgisi İbrahim Kutluay ile sarılan Sponza, sonrasında tekrar oturdu.

Keyifli halleriyle dikkat çeken eski basketbolcu, sevgilisinin köpeğiyle uzun uzun oyun oynadı.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber