İnto The Night hangi ülke yapımı? Türk oyuncu da yer alıyor! İnto The Night ne demek, konusu nedir?

İnto The Night hangi ülke yapımı? Türk oyuncu da yer alıyor! İnto The Night ne demek, konusu nedir?

İnto The Night hangi ülke yapımı? Türk oyuncu da yer alıyor!  İnto The Night ne demek, konusu nedir?

Yakamoz S245 dizisinin Netflix'te yayınlanmasıyla ilişkili diziler de merak uyandırdı. Netflix'te fenomen olan dizi Into the Night ile ilgili bilgiler sorgulanıyor. Peki ama Into the Night oyuncuları kimler, hangi ülke yapımı, ne demek?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Into the Night dizisi Netflix'te yeniden gündem oldu. 2 sezon yayınlanan dizinin bölüm sayısı 12'dir. Dizinin 3. sezonu merakla bekleniyor. Peki ama İnto The Night ne demek?

İnto The Night hangi ülke yapımı?

Into the Night, Jason George'un Polonyalı yazar Jacek Dukaj'ın bilimkurgu romanı The Old Axolotl'dan esinlenerek oluşturduğu Belçikalı kıyamet sonrası bilimkurgu dram dizisidir. Dizi, ilk sezonu ile 1 Mayıs 2020'de Netflix'te gösterime girmiştir. Yapım aynı zamanda Netflix'in ilk Belçika orijinal serisidir.

İnto The Night ne demek?

İnto The Night geceye doğru anlamına geliyor. 

İnto The Night oyuncuları

Mehmet Kurtuluş, son olarak Netflix yapımı 'Into the Night' dizisinin başrolünde canlandırdığı 'Ayaz' karakteriyle dünya çapında ilgi görüyor. İnto The Night oyuncuları ve karakterleri...

Pauline Etienne
Rolü : Sylvie

Laurent Capelluto
Rolü : Mathieu

Stefano Cassetti
Rolü : Terenzio

Mehmet Kurtuluş
Rolü : Ayaz

Jan Bijvoet
Rolü : Rik

Vincent Londez
Rolü : Horst

Babetida Sadjo
Rolü : Laura

Ksawery Szlenkier
Rolü : Jakub

Émilie Caen

İnto The Night konusu

Into The Night, konusu itibariyle batıya gitmeye uğraşan baş karakterin maceralarını ve güneşin ne kadar tehlikeli boyutlara geldiğini ele alıyor. Brüksel kalkışlı bir gece uçağını kaçıran adam, güneş doğmadan önce pilotları batıya gitmek için ikna etmeye ve bu tehlikeli durumdan bir çıkar yol bulmaya çalışır.