hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

   İrem Derici: Keşke selülitlerimi de çekmeseniz

  İrem Derici: Keşke selülitlerimi de çekmeseniz
  expand

  Önceki gün arkadaşının doğum gününe katılan İrem Derici, sevgilisi Atakan Işıktutan'la haziran ayında Bodrum'da tatil yapacaklarını söyledi. "Keşke selilütlerimi de çekmeseniz" diye bir istekte bulunan Derici, önceki yıllarda çekilen fotoğraflarına göndermede bulundu. Ünlü şarkıcı, Atakan Işıktutan ile ilişkisinden de bahsetti. Hüseyin Altun / Milliyet

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İrem Derici, önceki gün Cihangir'de görüntülendi. Arkadaşının doğum günü olduğunu ve onlarla oturmaya geldiğini söyleyen Derici, "Arkadaşımın doğum günü. Kutluyoruz beraber. Belimde de faset eklem sendromu diye bir şey olmuş. Sporu aksattım diyeymiş sanırım. Fizik tedaviye gidiyorum. Geçer herhalde ya, ağrı yapıyor biraz" dedi.

  "AŞK TATİLİ DİYEBİLİRİZ"

  Geçtiğimiz günlerde Londra'da sevgilisi Atakan Işıktutan ile dudak dudağa pozunu paylaşan İrem Derici, "Londra'da konser üstü tatil oldu biraz. Atakan ile de sizin başlığınız ile "Aşk Tatili" diyebiliriz. Asıl ilk tatilimizi haziran ayında Bodrum'da yapacağız. Bodrum konserinden önce mesela birkaç gün tatil yaparız. O tarz olur tatiller yani" dedi.

  "SHOP VE ESTETİK GÜNAH DEĞİL"

  Derici sözlerine şöyle devam etti:

  Keşke selilütlerimi de çekmeseniz. Ama zaten çekilmişleri var geçen yıllarda. O yüzden çekin be, ne olacak? Photoshop yapıyoruz sosyal medya fotoğraflarına biz çok şey olmuyor. Herkes kullanıyor. Böyle bir nimet sunulmuş, kullanıyoruz tabi. Shop ve estetik günah değil. Yapıyoruz ve yapacağız da.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  "ANCA AKROSTİŞ YAZABİLİRİM"

  Atakan Işıktutan ile geçtiğimiz aylarda aşk yaşamaya başlayan ve güzel bir ilişki de sürdüren şarkıcı, "Aşk yaradı bana ya. Atakan'a da geçen bir soru sormuşsunuz. Geldi bana diyor ki "Aşkım bana şarkı mı yazıyorsun?". Dedim ki sana kötü bir haberim var. 11 yıldır hiçbir şarkımı kendim yazmadım. Öyle bir yeteneğim olsa 'Samanyolu'nu yazarım ona. Anca akrostiş yazabilirim. Kendi yazdığım şarkı tutmazsa en yakın köprüye gider atlarım. Başkası yazdığında tutmazsa banane onun suçu diye işin içinden sıyrılırım" dedi.

  "ŞAKALAŞMAK İÇİN KULAĞIMI KOKLUYOR"

  Derici açıklamalarına şöyle devam etti:

  Pazartesi beşinci ayı deviriyoruz. Sosyal medyada yorum yapılıyor ya hep 'iki aya ayrılırlar' diye. Onlara inat 'ayrılmayacağım' diyorum. Çok keyif alıyorum ya onunla hayattan. Küçük küçük tabii ki tripleşmeler oluyor ama yarım saate çözüyoruz. Allah nazarlardan saklasın. Değişik huyları var ama geliyor bazen şakalaşmak için kulağımı kokluyor. Haberler çıktı kulak fetişçisi diye ama Atakan'ın fetişi falan yok.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow