hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İshak kimdir? Mehmed Fetihler Sultanı’nda Ertuğrul Postoğlu oynuyor! Ertuğrul Postoğlu kaç yaşında?

  İshak kimdir Mehmed Fetihler Sultanı’nda Ertuğrul Postoğlu oynuyor Ertuğrul Postoğlu kaç yaşında
  expand

  TRT 1'de yayınlanan Mehmed: Fetihler Sultanı dizisinin oyuncuları arasında yer alan İshak karakterini canlandıranın kim olduğu sorgulanıyor. Her Salı ekrana gelen dizide İshak merak uyandırdı. "Mehmed: Fetihler Sultanı" dizisinde, Osmanlı İmparatorluğu'nun ve İslam dünyasının önemli şahsiyetlerinin yaşamlarını ele alacak bir senaryo izleyici ile buluşacak. İşte İshak hakkında bilgiler...

   

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İshak karakteri, Mehmed: Fetihler Sultanı dizisinin karakterleri arasında yer alıyor.TRT 1’nin merakla beklenen, Ertuğrul Postoğlu, Sultan Mehmed karakterine hayat verirken, Selim Bayraktar, Fikret Kuşkan, Tuba Ünsal, Sinan Albayrak, Kenan Çoban, Ertuğrul Postoğlu, Savaş Özdemir, Ertuğrul Postoğlu, Ali Nuri Türkoğlu gibi değerli oyuncular da kadroda yer alıyor. 27 Şubat Salı günü ekran yolculuğuna başladı. Peki ama Mehmed: Fetihler Sultanı dizisindeki İshak kimdir ?  

  Mehmed: Fetihler Sultanı dizisi İshak kimdir?

  Mehmed: Fetihler Sultanı dizisinde İshak’ı Ertuğrul Postoğlu canlandırıyor. Yeniliklere kapalı ancak devlet erkanına sıkı sıkıya bağlı bir vazife adamı, Ehl-i seyfinin Kubbealtı veziri İshak Paşa!
   

  Ertuğrul Postoğlu kimdir?

  Tiyatro ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısı. 1 Ocak 1967, Malatya doğumlu. Kabataş Erkek Lisesi mezunu. 1990 yılında Şehir Tiyatrolarına girmeye hak kazandı.Yaklaşık 21 yıl gibi bir süre Kanal D’nin reklamlarında kurumsal bir ses olarak görev yaptı. Usta seslendirme sanatçısı olarak bilinen Ertuğrul Postoğlu sesiyle tanınmaktadır. İlkay Özdin Postoğlu ile evlidir. Öykü ve Zeynep adlarında iki kız çocuk babasıdır.

   

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow