magazin haberleri

İsmail Balaban'ın nişanlısı geri adım attı

'Survivor 2021'de iletişim oyunu sonrası konuştuğu annesinin "Nişanlın bıraktığın kişi değil" demesi üzerine büyük şok yaşayan İsmail Balaban, yarışmanın önceki gün yayınlanan bölümünde nişanlısıyla konuştu. Balaban'la olan profil fotoğrafını silen Gamze Atakan geri adım attı.TV8'de ekranlara gelen 'Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler' yarışmasının geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde yaşanan olay magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

İletişim ödülünü kazanarak annesiyle konuşma hakkı elde eden İsmail Balaban, nişanlısı Gamze Atakan hakkında duyduklarıyla büyük bir şok yaşamıştı.

Ünlüler takımında yer alan İsmail Balaban'ın annesi, "Nişanlının adını ağzına alma, o bıraktığın kız değil. Tam bir yılan" sözleriyle dikkat çekmişti.

Şampiyon güreşçi, ada konseyinde Acun Ilıcalı'nın "İstersen Gamze'yle konuşabilirsin" teklifini geri çevirmişti. Bunun üzerine nişanlısıyla olduğu profil fotoğrafını kaldıran Gamze Atakan, hesabındaki kareleri de silmişti.

Acun Ilıcalı'dan bir kez daha İsmail Balaban'a nişanlısı ile konuşması tavsiyesi geldi. İkizi Turan Balaban'ın düşüncesinin de bu yönde olduğunu belirtti.

Önceki gün nişanlısıyla telefon görüşmesi gerçekleştiren Gamze Atakan, sosyal medya hesabında profil fotoğrafı olarak yeniden İsmail Balaban'la olan karesini yaptı.

Gamze Atakan, İsmail Balaban'a konuşmasında, "Seninle İstanbul'a gittiğimizde benim görünmemden başlayan bir problem oluştu. Oradan sonra ne olduğunu anlamadım. 'Nişanlı olduğun için SMS gelme' gibilerinden olaylar döndü" demişti.

"Bıraktığın Gamze'yim. Dört aydır sürekli evdeyim. Seni takip ediyorum. Yemek yemiyorsun ben de yemiyorum. Seninle yatıp kalkıyorum. Kafana takacak bir olay yok. Büyük mesele yok. Seni çok seviyorum biliyorsun. Kendine iyi bak. Bunları düşünüp, kafana yorma. Yarışmana odaklan" diyen Gamze, gözyaşlarına hakim olmamıştı. İlk olarak ailesiyle bu konuyu konuşmak istediğini söyleyen İsmail Balaban, oyun sırasında nişanlısı Gamze'ye bomba bir göndermede bulunmuştu. Rakibini yenerek sayı kazanan Balaban, "Canım annem, canım babam hiç kimse sizden daha önemli değil. Sizi çok seviyorum" ifadelerini kullanmıştı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS