hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İşte Ateş Kuşları yeni oyuncuları! Ateş Kuşları dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Ateş Kuşları oyuncu kadrosu

  İşte Ateş Kuşları yeni oyuncuları Ateş Kuşları dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı İşte Ateş Kuşları oyuncu kadrosu
  expand

  ATV’nin yeni dizisi Ateş Kuşları oyuncu kadrosu merak ediliyor. Ateş Kuşları dizisinin yeni dizisi olacağı planlanıyor. Ateş Kuşları dizisinde birbirinden önemli oyuncular yer almaktadır. Peki ama Ateş Kuşları oyuncuları kimdir? İşte Ateş Kuşları hangi karakteri kim canlandırıyor? sorularının yanıtları!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yapımcılığını Mehmet Bozdağ'ın, yapımını ise Bozdağ Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Benal Tairi'nin oturduğu, senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem'in yazdığı “Ateş Kuşları” dizisi yakında ATV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki ama Ateş Kuşları dizisinin oyuncuları kim?

  Ateş Kuşları  Oyuncu Kadrosu

  Ateş Kuşları dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Ateş Kuşları oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

  Ateş Kuşları Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

  Ateş Kuşları dizisinin oyuncuları arasında; İlayda Alişan, Hande Soral, Burak Tozkoparan, Görkem Sevindik, Erdem Şanlı, Emir Çubukçu ve dizideki çocukluk karakterlerine hayat veren Umut İnan, Almira Abay, Fuat Fatih Odabaşı, Berke Obuz ve Umut Ege Baştemur yer alıyor.

  Ateş Kuşları Oyuncu Kadrosu – Ateş Kuşları Oyuncuları

  İlayda Alişan
  Gülayşe Ateş
  Eyüboğlu konağının kayıp bebeği, Ateş Kuşları'nın en küçük üyesi… Bir gece bir kadın tarafından sokağa atılan Gülayşe'yi "köksüzler" çöpte bulup büyütür. Anasını Mercan babasını Ali bilir. Zıpkın, Kara ve Sabit de abileri olur.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow


  Hande Soral
  Mercan Ateş
  Ateş kuşlarının küçük annesi… Büyük sevdası Ali'yi kalbine gömer. Köksüzlere anne olur. En büyük korkusu Çatal'ın onları bulması ve Gülayşe'yi kaybetme ihtimali… Ömrünü adadığı bu ailenin bir gün dağılması…

  Burak Tozkoparan
  Barbaros
  Gözü kara bir polis… Kursağından geçmiş her lokmanın sahibi, yanında büyüdüğü Nizam Eyüboğlu'na ne yapıp edip kızı Lara'yı getirecektir. Ömrünü buna adar.

  Görkem Sevindik
  Ali Ateş
  Köksüzlerin reisi, Ateş Kuşlarının koruyucusu. Gülayşe'nin hayatını değiştiren gecenin sırrını omuzlarında taşır. Duyduğu vicdan azabı ve Mercan'a hissettiği imkânsız aşkla yüreği yangın yerine dönmüş bir adam...

  Erdem Şanlı
  Zıpkın Ateş
  Zıpkın yetimhaneden kaçarken abla gibi bildiği Mercan'nın elini öyle bir tutmuş ki bir daha asla bırakmamış. Önce Mercan'ı aile bellemiş sonra Ateş Kuşlarını… Onlar için her şeyi yapar.


  Emir Çubukçu
  Sabit Ateş
  Adının aksine hiç sabit durmaz. Babası otistik olduğu için sokağa bırakınca saatlerce sallanarak beklemiş Sabit. Ondan zaten onu bulup koruyan Ali'ye olan düşkünlüğü… Bütün Ateş Kuşlarına düşkündür ama en çok da Gülayşe'yi sahiplenir.

  Nizam Namidar
  Nizam

  Serkan Ercan
  Menderes

  Boncuk Yılmaz
  Nazmiye

  Sedef Akalın
  Şirin

  Lilya İrem Salman
  Hüma

  Hilal Uysun
  Nermin

  Ahmet Saraçoğlu
  Çatal

  Gonca Cilasun
  Hacer

  Onat Bulut
  Halis

  Ozan Ağaç
  Zümrüt

  Yeşim Dalgıçer
  Gazeteci

  Kaan Sevi
  Cemal

  Çınar Yükçeker
  Yakup

  Almira Abay
  Çocuk Mercan

  Fatih Fuat Odabaşı
  Çocuk Sabit

  Berke Obuz
  Çocuk Zıpkın

  Görkem Doğan
  Pamir

  Umut Ege Baştemur
  Çocuk Kara

  Umut İnan
  Çocuk Ali

  Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Soysal, ‘Ateş Kuşları’nın 8 Mart Cuma akşamı yayınlanacak olan 46'ıncı bölümüne katılacak. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow