hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İşte Ben Bu Cihana Sığmazam yeni oyuncuları! Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosu

  İşte Ben Bu Cihana Sığmazam yeni oyuncuları Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı İşte Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosu
  expand

  Ben Bu Cihana Sığmazam yeni oyuncuları belli oldu... ATV’in yeni dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosu merak ediliyor. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yeni sezon dizisi olacağı planlanıyor. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde birbirinden önemli oyuncular yer almaktadır. Peki ama Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kimdir? İşte Ben Bu Cihana Sığmazam hangi karakteri kim canlandırıyor? sorularının yanıtları!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İşte Ben Bu Cihana Sığmazam yeni oyuncuları... Yapımcılığını Güzel Adamlar Medya'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Onur Tan'ın oturduğu, senaryosunu Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun ve Ali Can Yaraş'ın yazdığı “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisi yakında ATV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki ama Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin oyuncuları kim?

  Ben Bu Cihana Sığmazam  Oyuncu Kadrosu

  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

  Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin oyuncuları arasında; Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem), Ömer Kurt (Kerim), Mert Kırlak (George Bagnall), Ahmet Yıldırım (Cafer), Tanıl Yöntem (Canberk), Doruk Öztürk (Şamil), Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer), Melisa Duru Ünal (Mercan), Aylar Melayeva (Sevim), Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim) ve Işıl Yücesoy (Gülendam) yer alıyor.

  Umut Oğuz ve Dilara Aksüyek, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Peyami karakterine hayat verecek olan Umut Oğuz heyecanlı olduğunu dile getirdi. Dilara Aksüyek ise Arzu karakterine hayat verecek. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow