hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İşte Yemekteyiz Gürbüz kimdir? sorusunun yanıtı! Dış Ses (Gürbüz) kimdir? Yemekteyiz Gürbüz gerçek adı, instagram adresi nedir?

  İşte Yemekteyiz Gürbüz kimdir sorusunun yanıtı Dış Ses (Gürbüz) kimdir Yemekteyiz Gürbüz gerçek adı, instagram adresi nedir
  expand

  Zuhal Topal'la Yemekteyiz programındaki dış ses merak konusu oldu. Yemekteyiz yarışmasındaki dış sese yarışmacılar ''Gürbüz'' diye sesleniyor. Yemekteyiz dış sesini Aydoğan Temel seslendiriyor. Peki ama Yemekteyiz Dış Sesi Gürbüz kimdir, gerçek adı nedir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yemekteyiz yarışmasının geçen sezonlarında dış sese, 'mikser' ve 'dış ses' diye seslenilmekteydi. Fakat yeni sezonda dış sese 'Gürbüz' deniliyor. Peki ama Yemekteyiz programında dış ses Gürbüz'ü kim seslendiriyor?

  Yemekteyiz Dış Ses Gürbüz (Aydoğan Temel) kimdir?

  Zuhal Topal'la Sofrada programında Gürbüz, dış ses olan ve Mikser olarak da tanınan Aydoğan Temel'dir. Aydoğan Temel, 1 Ocak 1966'da dünyaya geldi ve 55 yaşındadır. Aydoğan Temel, Mimar Sinan Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun, tiyatrocu ve seslendirme sanatçısıdır. 1983 yılından beri dizi, çizgi film, sinema filmi, belgesel ve reklam filmlerinde dublaj ve yönetmenliği yapmaktadır. Sıkça seslendirdiği yabancı ünlüler arasında: William Macy, John Malkovich, Gary Oldman, Kevin Spacey, Tcheky Karyo, Gerard Depardeiu yer almaktadır. Aydoğan Temel, genellikle kötü, komik, sorunlu adamları seslendirmektedir. Show TV'de bir dönem yayınlanmış magazin programlarından Pazar keyfi'nin de dış sesi olan Aydoğan Temel, o zamana kadar yapılmış magazin seslendirmelerinin dışına çıkarak ve fark yarattı ve kimi kesim tarafından eleştirilse de izleyicilerin çoğu tarafından sevildi ve hala taklitleri yapılmaktadır. Daha sonra Uçankuş programında yer alan Aydoğan Temel, şimdilerde Zuhal Topal'da Mikser olarak sesiyle yer almaktadır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow