Kadir Ezildi kimdir, kaç yaşında? En Hamarat Benim sunucusu Kadir Ezildi yeniden ekranlarda!

Kadir Ezildi kimdir, kaç yaşında? En Hamarat Benim sunucusu Kadir Ezildi yeniden ekranlarda!

Kadir Ezildi kimdir, kaç yaşında? En Hamarat Benim sunucusu Kadir Ezildi yeniden ekranlarda!

Renkli kişiliği ve eğlenceli sunumuyla dikkatleri üzerine çeken Kadir Ezildi, En Hamarat Benim programıyla yeniden ekranla dönüyor. Daha önce Temizlik Benim İşim’i sunan Ezildi, programın takipçilerine eğlenceli anlar yaşatmıştı. Peki, Kadir Ezildi kimdir, kaç yaşında?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kısa bir sürenin ardından yeniden TV ekranlarında yerini alan Kadir Ezildi bu kez En Hamarat Benim programıyla takipçilerinin karşısında olacak. Sosyal medyada 2 milyonu aşkın takipçisi bulunan Ezildi, bu kez bir yemek programının sunuculuğunu üstlenecek. İşte Ezildi’nin kariyeri…

EN HAMARAT BENİM SUNUCUSU KADİR EZİLDİ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

25 yaşındaki Kadir Ezildi, özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalıştı. İstanbul’da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı. Temizlik konusundaki takıntıları, ailesi ve komşularıyla olan ilişkilerini yansıtan videolarıyla mahalle kültürüne olan özlemimizi gidererek “ailemizin çocuğu” olmayı başardı.

Kadir Ezildi’nin temizlik konusundaki takıntısı anne ve babasının ayrılmasından sonra başlamış. Kadir evini çok seviyor ve sürekli temizlik yapıyor. Ne var ki annesi ve erkek kardeşi bu durumdan pek de memnun değiller.

Temizliğin yanı sıra düzen konusunda da takıntılı olan Kadir Ezildi, kazandığı tüm parayı temizlik malzemelerine ve evin dekorasyonuna harcıyor. Öyle ki evdeki mobilyaları kendi temizlik anlayışına uymadığı gerekçesiyle baştan aşağıya yenilediğini söylüyor. Market alışverişi sırasında temizlik ürünlerinin olduğu reyonda çok fazla zaman geçiriyor.

Çamaşır suyuyla ilişkisini “Temiz olması için çiçeklere bile döküyorum” diyerek açıklıyor. Ondan habersiz eve misafir gelemiyor. Gelen misafirlerin ilk olarak banyoya gitmelerini rica ediyor. Misafirlerden ayaklarını yıkayarak çoraplarını değiştirmelerini istiyor. Temizlik konusunda takıntılı olduğunun farkında fakat tedavinin bu duruma bir çözüm olacağını düşünmüyor.