Kağıt Ev dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Kağıt Ev oyuncu kadrosu

Kağıt Ev dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Kağıt Ev oyuncu kadrosu

Kağıt Ev dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Kağıt Ev oyuncu kadrosu

Kağıt Ev dizisinin konusu; 'Cihan' ve 'Aylin Fırtına', oğulları 'Mert', büyük kızları 'Cemre' ve küçük kızları 'Melisa' ile; mutluluk ve refah içinde, imrenilecek bir hayat yaşamaktadır. Kariyerleri, evleri, hayatları… Kısacası çizdikleri aile tablosu mükemmeldir. Ama bu mükemmel hayatları tek bir yanlış anlama ile darmadağın olur. Onlar hem çocuklarını hem de ailelerini korumak için her şeyi göze almak zorundadırlar. STAR TV’nin ilgiyle merak edilen dizisinin yayın günü henüz belli olmadı.  Kağıt Ev dizisinde aşk hikayelerine de yer verildiği gibi tartışma sahneleri de vardır.  Oyuncu kadrosunda hem erkek hem kadın oyuncular dikkat çekmektedir. Kağıt Ev dizisinde birbirinden önemli oyuncular yer almaktadır. Peki ama Kağıt Ev oyuncuları kimdir? İşte Kağıt Ev hangi karakteri kim canlandırıyor? sorularının yanıtları!

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Yönetmenliğini Şenol Sönmez’in yaptığı dizi, merak uyandıran etkileyici senaryosuyla hem sorgulayan hem de sorgulatan çarpıcı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Kağıt Ev sürükleyici hikayesiyle izleyici tarafından merak ediliyor. Peki ama Kağıt Ev dizisinin oyuncuları kim?

Kağıt Ev dizisinin oyuncuları kim?

Kağıt Ev dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Kağıt Ev oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

Kağıt Ev Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Kağıt Ev dizisinin oyuncu kadrosunda; Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Can Nergis, Tuvana Türkay, Bülent Gültekin, Nejat Uygur, Tuğçe Aykut, Helin Kandemir ve Bulut Eker rol alıyor. ‘Erdal Beşikçioğlu, Ceza Hukuku Profesörü ve Olay Yeri Uzmanı Cihan Fırtına’yı, Nur Fettahoğlu ise başarılı Avukat Aylin Fırtına’yı canlandıracak. Yasak Elma dizisinden kısa bir süre önce ayrılan Can Nergis ile, geçtiğimiz sezon Yasak Elma’ya veda eden Tuvana Türkay da Kağıt Ev dizisinde rol alacak isimler arasında. Birsen Altuntaş’ın twitter hesabında verdiği bilgiye göre diziye Çetin rolüyle Bülent Gültekin, Mert rolüyle Nejat Uygur, İnci rolüyle Tuğçe Aykut ve Melisa rolüyle Bulut Eker de katıldı. Doğduğun Ev Kaderindir'de Dilara yani Kibrit karakterine hayat veren Helin Kandemir'in de Kağıt Ev dizisinin kadrosuna katıldığı ortaya çıktı.
Kağıt Ev oyuncuları ve karakterleri kim kimdir?

Erdal Beşikçioğlu (Cihan Fırtına)
Nur Fettahoğlu (Aylin Fırtına)
Can Nergis (Bülent)
Tuvana Türkay (Azra)
Nihal Koldaş (Gülsüm)
Yaşar Uzel (Halil)
Nejat Uygur (Mert Fırtına)
Helin Kandemir (Cemre Fırtına)